JENEL TOP CONSTRUCȚII SRL
JENEL TOP CONSTRUCȚII SRL: firmă în funcțiune din Sat Albeștii Ungureni, Comuna Albeștii de Argeș, Argeș, CUI 33478436. Cifră de afaceri 2025: 32.300 lei. Date
Registru
- CUI
- 33478436
- Denumire
- JENEL TOP CONSTRUCȚII SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|1048|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.08.2014
- Sediu
- nr. 426, Sat Albeștii Ungureni, Comuna Albeștii de Argeș, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
Arată toate (13)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- RELUARE ACTIVITATE
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri
Financiar · 2018–2025 · 8 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 32.300 lei.
Cifră de afaceri netă (lei): 2018 25,4 mii lei · 2025 32,3 mii lei · maxim 2019 121,2 mii lei · minim 2018 25,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2018 −2,1 mii lei · 2025 6,3 mii lei · maxim 2020 36,8 mii lei · minim 2023 −11,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2022 1 · maxim 2019 3 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||
| Cifră de afaceri netă | 32.300 lei | — | — | 74.500 lei | 75.000 lei | 103.100 lei | 121.165 lei | 25.360 lei |
| Venituri totale | 32.300 lei | 0 lei | 0 lei | 74.500 lei | 75.000 lei | 103.100 lei | 121.165 lei | 25.360 lei |
| Cheltuieli totale | 24.795 lei | 9.705 lei | 11.436 lei | 61.033 lei | 68.728 lei | 65.371 lei | 86.998 lei | 27.231 lei |
| Rezultat | ||||||||
| Profit net | 6.304 lei | 0 lei | 0 lei | 12.582 lei | 5.522 lei | 36.781 lei | 32.955 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 9.705 lei | 11.436 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 2.125 lei |
| Rezultat net | 6.304 lei | -9.705 lei | -11.436 lei | 12.582 lei | 5.522 lei | 36.781 lei | 32.955 lei | -2.125 lei |
| Bilanț | ||||||||
| Active totale | 71.522 lei | 64.774 lei | 74.479 lei | 86.125 lei | 76.512 lei | 71.076 lei | 37.485 lei | 4.004 lei |
| Datorii | 444 lei | 0 lei | 0 lei | 210 lei | 3.179 lei | 3.265 lei | 6.455 lei | 5.929 lei |
| Capitaluri proprii | 71.078 lei | 64.774 lei | 74.479 lei | 85.915 lei | 73.333 lei | 67.811 lei | 31.030 lei | -1.925 lei |
| Oameni | ||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 1 | 2 | 2 | 3 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este JENEL TOP CONSTRUCȚII SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, JENEL TOP CONSTRUCȚII SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul JENEL TOP CONSTRUCȚII SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Albeștii Ungureni, Comuna Albeștii de Argeș, județul Argeș (nr. 426); numărul de înmatriculare e J|03|1048|2014, din 13.08.2014.
Ce cifră de afaceri a avut JENEL TOP CONSTRUCȚII SRL în 2025?
32.300 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 6.304 lei.
De unde vin datele despre JENEL TOP CONSTRUCȚII SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.