EMY MARMO-GRANIT SRL
EMY MARMO-GRANIT SRL: firmă în funcțiune din Oraș Pantelimon, Ilfov, CUI 33476630. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33476630
- Denumire
- EMY MARMO-GRANIT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|1758|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 22.04.2016
- Sediu
- VÂNTULUI, nr. 3, Camera 1, Oraș Pantelimon, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
Arată toate (19)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 69,4 mii lei · 2024 298,6 mii lei · maxim 2024 298,6 mii lei · minim 2020 55,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 54,6 mii lei · 2025 −29,1 mii lei · maxim 2022 116,4 mii lei · minim 2025 −29,1 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | 298.555 lei | 228.800 lei | 189.574 lei | 114.926 lei | 55.671 lei | 146.104 lei | 88.700 lei | 97.890 lei | 80.138 lei | 69.352 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 298.555 lei | 229.014 lei | 189.574 lei | 114.926 lei | 55.671 lei | 146.104 lei | 88.700 lei | 97.890 lei | 80.138 lei | 69.352 lei |
| Cheltuieli totale | 29.141 lei | 187.215 lei | 161.559 lei | 68.363 lei | 26.433 lei | 58.371 lei | 52.199 lei | 97.935 lei | 91.861 lei | 63.239 lei | 12.657 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 90.395 lei | 49.455 lei | 116.377 lei | 85.046 lei | 0 lei | 89.522 lei | 0 lei | 3.093 lei | 14.756 lei | 54.615 lei |
| Pierdere netă | 29.141 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 4.313 lei | 0 lei | 11.897 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -29.141 lei | 90.395 lei | 49.455 lei | 116.377 lei | 85.046 lei | -4.313 lei | 89.522 lei | -11.897 lei | 3.093 lei | 14.756 lei | 54.615 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 196.192 lei | 230.987 lei | 170.339 lei | 354.747 lei | 236.159 lei | 147.666 lei | 181.100 lei | 62.032 lei | 78.666 lei | 71.180 lei | 58.233 lei |
| Datorii | 11.821 lei | 17.475 lei | 47.222 lei | 6.760 lei | 4.549 lei | 1.102 lei | 30.223 lei | 677 lei | 5.414 lei | 1.020 lei | 2.829 lei |
| Capitaluri proprii | 184.371 lei | 213.512 lei | 123.117 lei | 347.987 lei | 231.610 lei | 146.564 lei | 150.877 lei | 61.355 lei | 73.252 lei | 70.160 lei | 55.404 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este EMY MARMO-GRANIT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, EMY MARMO-GRANIT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul EMY MARMO-GRANIT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Pantelimon, județul Ilfov (VÂNTULUI, nr. 3, Camera 1); numărul de înmatriculare e J|23|1758|2016, din 22.04.2016.
De unde vin datele despre EMY MARMO-GRANIT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.