LOUNGE PARTNERS SRL — dosare în instanță
Numele LOUNGE PARTNERS SRL apare în 10 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 31 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 10
- Instanțe
- 3
- Primul dosar
- 07 martie 2025
- Ultima activitate
- 31 octombrie 2026
- Rol dominant
- Petent — 6 din 10 dosare cu calitate cunoscută (60%)
Din registrul firmelor (CUI 33476460)
- CUI
- 33476460
- Denumire
- LOUNGE PARTNERS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|9444|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.08.2014
- Sediu
- MUZEUL ZAMBACCIAN, nr. 23, et. 1, CAMERA NR. 7, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.152.497 lei (+0% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3 mil. lei · 2025 7,2 mil. lei · maxim 2022 8,5 mil. lei · minim 2020 2,3 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 961 mii lei · 2025 −650,9 mii lei · maxim 2021 3,1 mil. lei · minim 2025 −650,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 17 · 2025 30 · maxim 2019 35 · minim 2021 13.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.152.497 lei | 7.153.895 lei | 7.977.633 lei | 8.463.067 lei | 5.867.187 lei | 2.324.010 lei | 6.644.656 lei | 5.725.653 lei | 5.439.195 lei | 4.517.476 lei | 2.970.868 lei |
| Venituri totale | 7.410.471 lei | 7.546.608 lei | 8.402.193 lei | 8.656.025 lei | 7.007.205 lei | 2.855.063 lei | 7.025.356 lei | 6.087.170 lei | 5.825.087 lei | 4.957.984 lei | 3.263.262 lei |
| Cheltuieli totale | 8.061.384 lei | 7.897.396 lei | 6.818.294 lei | 6.118.505 lei | 3.686.262 lei | 2.760.152 lei | 5.352.610 lei | 4.334.005 lei | 3.678.810 lei | 3.131.504 lei | 2.126.473 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 1.503.559 lei | 2.481.540 lei | 3.110.478 lei | 41.851 lei | 1.569.402 lei | 1.649.103 lei | 2.039.492 lei | 1.537.998 lei | 961.040 lei |
| Pierdere netă | 650.913 lei | 350.788 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -650.913 lei | -350.788 lei | 1.503.559 lei | 2.481.540 lei | 3.110.478 lei | 41.851 lei | 1.569.402 lei | 1.649.103 lei | 2.039.492 lei | 1.537.998 lei | 961.040 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.093.369 lei | 2.185.349 lei | 3.273.312 lei | 3.965.019 lei | 4.455.131 lei | 3.337.788 lei | 3.373.819 lei | 2.316.994 lei | 3.592.030 lei | 2.052.149 lei | 1.506.148 lei |
| Datorii | 2.714.756 lei | 2.131.378 lei | 1.768.553 lei | 1.482.279 lei | 1.343.453 lei | 3.294.737 lei | 1.803.217 lei | 666.691 lei | 1.551.338 lei | 512.951 lei | 494.185 lei |
| Capitaluri proprii | -621.387 lei | 53.971 lei | 1.504.759 lei | 2.482.740 lei | 3.111.678 lei | 43.051 lei | 1.570.602 lei | 1.650.303 lei | 2.040.692 lei | 1.539.198 lei | 1.011.963 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 30 | 31 | 30 | 28 | 13 | 24 | 35 | 34 | 26 | 24 | 17 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 3 instanțe în 2 județe
Cele mai multe la Judecătoria Sectorului 1 (4 · 40%), apoi Judecătoria Sectorului 3 (4) și Judecătoria Buftea (2).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Sectorului 1 | București | Judecătorie | 4 |
| Judecătoria Sectorului 3 | București | Judecătorie | 4 |
| Judecătoria Buftea | Ilfov | Judecătorie | 2 |
Calitate procesuală
- Petent: 6
- Intimat: 2
- Terţ poprit: 2
Categorii de dosare
- Civil: 4
- Contencios administrativ: 4
- Penal: 2
Stadii procesuale
- Fond: 10
Dosare pe ani
- 2025: 4
- 2026: 6
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 10 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 3278/299/2026 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Petent |
| 39081/299/2026 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Petent |
| 14014/301/2025 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Penal | Fond | Intimat |
| 22189/301/2025 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Penal | Fond | Intimat |
| 27415/301/2025 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Civil | Fond | Petent |
| 36297/94/2026 | Judecatoria BUFTEA | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 6081/301/2025 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Civil | Fond | Petent |
| 46387/299/2026 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Petent |
| 39087/299/2026 | Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI | Contencios administrativ și fiscal | Fond | Petent |
| 28183/94/2026 | Judecatoria BUFTEA | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare LOUNGE PARTNERS SRL?
LOUNGE PARTNERS SRL apare în 10 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 31 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des LOUNGE PARTNERS SRL?
Cel mai des la Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI (4), Judecatoria SECTORUL 1 BUCURESTI (4) și Judecatoria BUFTEA (2).
În ce calitate apare cel mai des LOUNGE PARTNERS SRL?
Cel mai des ca petent (6 din 10 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (4 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă petent și intimat?
Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței. Intimat: partea față de care s-a declarat o cale de atac (de exemplu apel sau recurs).
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.