WOOD MANAGEMENT S.R.L.
WOOD MANAGEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna, CUI 33449732. Cifră de afaceri 2025: 2.992.866 lei, 21 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 33449732
- Denumire
- WOOD MANAGEMENT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|14|187|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.08.2014
- Sediu
- CRÂNGULUI, nr. 30, bl. 28, sc. B, ap. 1, Municipiul Sfântu Gheorghe, Covasna
- Activități autorizate (CAEN)
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1621 Fabricarea de furnire și a panourilor din lemn · rev. 3
- 1622 Fabricarea parchetului asamblat în panouri · rev. 3
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 3
- 1624 Fabricarea ambalajelor din lemn · rev. 3
- 1628 Fabricarea altor produse din lemn; fabricarea articolelor din plută, paie și din alte materiale vegetale împletite · rev. 3
Arată toate (17)
- 3100 Fabricarea de mobilă · rev. 3
- 3299 Fabricarea altor produse manufacturiere n.c.a. · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 3
- 4647 Comerț cu ridicata al mobilei (inclusiv de birou și pentru magazine), covoarelor și a articolelor de iluminat · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 7020 Activități de consultanță în afaceri și management · rev. 3
- 7210 Cercetare-dezvoltare în științe naturale și inginerie · rev. 3
- 9524 Repararea și întreținerea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.992.866 lei (+7% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 395 mii lei · 2025 3 mil. lei · maxim 2023 5,9 mil. lei · minim 2015 395 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 18,8 mii lei · 2025 199,1 mii lei · maxim 2021 1,2 mil. lei · minim 2019 8,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 21 · maxim 2024 21 · minim 2015 6.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.992.866 lei | 2.791.728 lei | 5.939.037 lei | 2.424.872 lei | 3.189.979 lei | 2.175.234 lei | 1.406.673 lei | 967.130 lei | 718.368 lei | 882.083 lei | 395.005 lei |
| Venituri totale | 3.705.271 lei | 4.368.045 lei | 4.646.110 lei | 3.424.328 lei | 3.087.766 lei | 1.747.517 lei | 1.596.850 lei | 1.197.831 lei | 1.060.865 lei | 940.215 lei | 577.272 lei |
| Cheltuieli totale | 3.473.570 lei | 4.289.353 lei | 4.510.694 lei | 3.212.381 lei | 1.897.758 lei | 1.657.048 lei | 1.576.864 lei | 1.179.731 lei | 1.036.352 lei | 885.737 lei | 555.513 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 199.093 lei | 65.800 lei | 104.952 lei | 192.935 lei | 1.168.315 lei | 73.972 lei | 8.732 lei | 9.940 lei | 17.254 lei | 47.126 lei | 18.829 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 199.093 lei | 65.800 lei | 104.952 lei | 192.935 lei | 1.168.315 lei | 73.972 lei | 8.732 lei | 9.940 lei | 17.254 lei | 47.126 lei | 18.829 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 4.440.650 lei | 3.734.575 lei | 3.051.736 lei | 3.027.101 lei | 3.705.551 lei | 1.412.100 lei | 1.409.204 lei | 937.174 lei | 776.058 lei | 420.250 lei | 234.329 lei |
| Datorii | 4.175.277 lei | 3.668.295 lei | 2.946.304 lei | 2.833.686 lei | 2.379.772 lei | 1.254.636 lei | 1.325.912 lei | 862.614 lei | 711.438 lei | 372.884 lei | 162.331 lei |
| Capitaluri proprii | 265.373 lei | 66.280 lei | 105.432 lei | 193.415 lei | 1.325.779 lei | 157.464 lei | 83.292 lei | 74.560 lei | 64.620 lei | 47.366 lei | 71.998 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 21 | 21 | 20 | 17 | 13 | 13 | 14 | 15 | 14 | 13 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este WOOD MANAGEMENT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, WOOD MANAGEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul WOOD MANAGEMENT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Sfântu Gheorghe, județul Covasna (CRÂNGULUI, nr. 30, bl. 28, sc. B, ap. 1); numărul de înmatriculare e J|14|187|2014, din 04.08.2014.
Ce cifră de afaceri a avut WOOD MANAGEMENT S.R.L. în 2025?
2.992.866 lei, cu 7% peste 2024 (2.791.728 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 199.093 lei.
Câți salariați are WOOD MANAGEMENT S.R.L.?
21 salariați în medie în 2025 (21 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre WOOD MANAGEMENT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.