X1F ROMANIA S.R.L.
X1F ROMANIA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 33448273. Cifră de afaceri 2025: 297.977 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33448273
- Denumire
- X1F ROMANIA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|1856|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.08.2014
- Sediu
- FRAȚII BUZEȘTI, nr. 11, ap. 1, CAMERA 5, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 6220 Activități de consultanță în tehnologia informației și de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 3
- 6290 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 297.977 lei (-24% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,3 mil. lei · 2025 298 mii lei · maxim 2016 2,6 mil. lei · minim 2021 288,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 314,6 mii lei · 2025 330,7 mii lei · maxim 2023 715,9 mii lei · minim 2017 109 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 7 · 2025 2 · maxim 2015 7 · minim 2018 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 297.977 lei | 393.739 lei | 376.047 lei | 326.436 lei | 288.134 lei | 1.299.556 lei | 1.401.963 lei | 1.324.586 lei | 1.537.542 lei | 2.622.983 lei | 2.261.135 lei |
| Venituri totale | 676.140 lei | 785.660 lei | 1.112.163 lei | 755.299 lei | 502.601 lei | 1.823.789 lei | 1.518.952 lei | 1.574.813 lei | 1.567.140 lei | 2.644.675 lei | 2.281.476 lei |
| Cheltuieli totale | 337.541 lei | 345.582 lei | 392.493 lei | 403.441 lei | 281.862 lei | 1.222.819 lei | 1.335.043 lei | 1.266.263 lei | 1.432.034 lei | 2.501.205 lei | 1.904.490 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 330.733 lei | 428.215 lei | 715.922 lei | 348.691 lei | 217.980 lei | 584.056 lei | 169.014 lei | 293.018 lei | 109.036 lei | 118.152 lei | 314.562 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 330.733 lei | 428.215 lei | 715.922 lei | 348.691 lei | 217.980 lei | 584.056 lei | 169.014 lei | 293.018 lei | 109.036 lei | 118.152 lei | 314.562 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 568.744 lei | 624.677 lei | 740.819 lei | 2.261.039 lei | 1.916.517 lei | 1.713.810 lei | 1.215.318 lei | 1.050.520 lei | 850.081 lei | 742.105 lei | 571.572 lei |
| Datorii | 216.462 lei | 191.871 lei | 20.306 lei | 18.520 lei | 22.689 lei | 37.962 lei | 123.526 lei | 127.741 lei | 220.320 lei | 221.381 lei | 169.000 lei |
| Capitaluri proprii | 352.282 lei | 432.806 lei | 720.513 lei | 2.242.519 lei | 1.893.828 lei | 1.675.848 lei | 1.091.792 lei | 922.779 lei | 629.761 lei | 520.724 lei | 402.572 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 2 | 3 | 3 | 7 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este X1F ROMANIA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, X1F ROMANIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul X1F ROMANIA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (FRAȚII BUZEȘTI, nr. 11, ap. 1, CAMERA 5); numărul de înmatriculare e J|35|1856|2014, din 04.08.2014.
Ce cifră de afaceri a avut X1F ROMANIA S.R.L. în 2025?
297.977 lei, cu 24% sub 2024 (393.739 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 330.733 lei.
Câți salariați are X1F ROMANIA S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre X1F ROMANIA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.