TULSTAN MONTAJE SRL
TULSTAN MONTAJE SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Urziceni, Ialomița, CUI 33423635. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33423635
- Denumire
- TULSTAN MONTAJE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|21|322|2016
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.07.2016
- Sediu
- BUZĂULUI, nr. 3, et. P, clădirea C1, biroul 5, Municipiul Urziceni, Ialomița
- Activități autorizate (CAEN)
- 1392 Fabricarea de articole confecționate din textile (cu excepția îmbrăcămintei și lenjeriei de corp) · rev. 2
- 1394 Fabricarea de odgoane, frânghii, sfori și plase · rev. 2
- 1395 Fabricarea de textile nețesute și articole din acestea, cu excepția confecțiilor de îmbrăcăminte · rev. 2
- 1396 Fabricarea de articole tehnice și industriale din textile · rev. 2
- 1399 Fabricarea altor articole textile n.c.a. · rev. 2
- 1610 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 2
Arată toate (12)
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 2016 Fabricarea materialelor plastice în forme primare · rev. 2
- 2017 Fabricarea cauciucului sintetic în forme primare · rev. 2
- 2221 Fabricarea plăcilor, foliilor, tuburilor și profilelor din material plastic · rev. 2
- 2222 Fabricarea articolelor de ambalaj din material plastic · rev. 2
- 2512 Fabricarea de uși și ferestre din metal · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 221,3 mii lei · 2020 278,2 mii lei · maxim 2020 278,2 mii lei · minim 2018 169,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 189,7 mii lei · 2025 −58 lei · maxim 2015 189,7 mii lei · minim 2020 −320,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2020 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | 278.249 lei | 248.571 lei | 169.660 lei | 252.654 lei | 242.019 lei | 221.310 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 278.249 lei | 248.571 lei | 338.341 lei | 253.694 lei | 242.157 lei | 221.310 lei |
| Cheltuieli totale | 58 lei | 7.528 lei | 3.161 lei | 61.282 lei | 69.719 lei | 590.159 lei | 244.540 lei | 318.706 lei | 397.599 lei | 116.238 lei | 24.930 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.545 lei | 15.125 lei | 0 lei | 118.306 lei | 189.740 lei |
| Pierdere netă | 58 lei | 7.528 lei | 3.161 lei | 61.282 lei | 69.719 lei | 320.258 lei | 0 lei | 0 lei | 146.431 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -58 lei | -7.528 lei | -3.161 lei | -61.282 lei | -69.719 lei | -320.258 lei | 1.545 lei | 15.125 lei | -146.431 lei | 118.306 lei | 189.740 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 419.431 lei | 419.489 lei | 420.060 lei | 420.060 lei | 473.244 lei | 702.026 lei | 716.783 lei | 980.019 lei | 799.966 lei | 907.242 lei | 385.147 lei |
| Datorii | 599.055 lei | 599.055 lei | 592.098 lei | 588.937 lei | 611.039 lei | 770.103 lei | 464.602 lei | 729.383 lei | 564.455 lei | 420.037 lei | 16.248 lei |
| Capitaluri proprii | -179.624 lei | -179.566 lei | -172.038 lei | -168.877 lei | -137.795 lei | -68.077 lei | 252.181 lei | 250.636 lei | 235.511 lei | 487.205 lei | 368.899 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | 1 | 1 | 1 | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TULSTAN MONTAJE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, TULSTAN MONTAJE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul TULSTAN MONTAJE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Urziceni, județul Ialomița (BUZĂULUI, nr. 3, et. P, clădirea C1, biroul 5); numărul de înmatriculare e J|21|322|2016, din 21.07.2016.
De unde vin datele despre TULSTAN MONTAJE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.