ELIDEI STARGYM FITNESS SRL — dosare în instanță
Numele ELIDEI STARGYM FITNESS SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 06 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 2
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 31 iulie 2026
- Ultima activitate
- 06 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 2 din 2 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 33412377)
- CUI
- 33412377
- Denumire
- ELIDEI STARGYM FITNESS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|1017|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.07.2014
- Sediu
- DRUMUL SERII, nr. 47, Municipiul Ploiești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
Arată toate (18)
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4777 Comerț cu amănuntul al ceasurilor și bijuteriilor · rev. 3
- 4779 Comerț cu amănuntul al bunurilor de ocazie · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 7330 Activități în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 3
- 8699 Alte activități referitoare la sănătatea umană n.c.a. · rev. 3
- 9313 Activități ale centrelor de fitness · rev. 3
- 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
- 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3
- 9623 Activități ale centrelor spa, saunelor și bailor de abur · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.644.993 lei (+33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 118,5 mii lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2025 1,6 mil. lei · minim 2015 118,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 17,5 mii lei · 2025 22,6 mii lei · maxim 2023 171 mii lei · minim 2020 −132,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 5 · maxim 2018 6 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.644.993 lei | 1.239.030 lei | 1.082.307 lei | 742.912 lei | 471.890 lei | 291.278 lei | 389.292 lei | 364.355 lei | 190.297 lei | 144.934 lei | 118.492 lei |
| Venituri totale | 1.665.690 lei | 1.257.809 lei | 1.100.495 lei | 816.601 lei | 504.858 lei | 308.726 lei | 406.283 lei | 372.850 lei | 190.314 lei | 144.988 lei | 118.492 lei |
| Cheltuieli totale | 1.638.720 lei | 1.187.746 lei | 919.756 lei | 778.373 lei | 385.418 lei | 438.264 lei | 317.457 lei | 303.021 lei | 186.383 lei | 119.695 lei | 97.398 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 22.577 lei | 58.886 lei | 170.997 lei | 31.613 lei | 114.544 lei | 0 lei | 84.933 lei | 66.186 lei | 2.028 lei | 21.772 lei | 17.539 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 132.188 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 22.577 lei | 58.886 lei | 170.997 lei | 31.613 lei | 114.544 lei | -132.188 lei | 84.933 lei | 66.186 lei | 2.028 lei | 21.772 lei | 17.539 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.217.191 lei | 1.214.929 lei | 509.688 lei | 388.809 lei | 370.712 lei | 442.149 lei | 561.728 lei | 618.577 lei | 93.196 lei | 77.279 lei | 35.383 lei |
| Datorii | 875.173 lei | 849.394 lei | 89.940 lei | 122.077 lei | 115.571 lei | 339.554 lei | 292.160 lei | 415.103 lei | 90.960 lei | 77.071 lei | 56.946 lei |
| Capitaluri proprii | 331.074 lei | 336.276 lei | 372.173 lei | 201.176 lei | 171.200 lei | 1.684 lei | 151.686 lei | 68.622 lei | 2.236 lei | 208 lei | -21.563 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 4 | 4 | 5 | 6 | 6 | 5 | 6 | 3 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 2
Categorii de dosare
- Civil: 2
Stadii procesuale
- Fond: 2
Dosare pe ani
- 2026: 2
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 2 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 23048/281/2026 | Judecătoria Ploiești | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 20615/281/2026 | Judecătoria Ploiești | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ELIDEI STARGYM FITNESS SRL?
ELIDEI STARGYM FITNESS SRL apare în 2 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 06 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ELIDEI STARGYM FITNESS SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (2 din 2 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (2 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.