FERMA TERRANIS SRL

FERMA TERRANIS SRL: firmă în funcțiune din Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov, CUI 33399090. Cifră de afaceri 2025: 0 lei. Date ONRC, MF,

Registru

CUI
33399090
Denumire
FERMA TERRANIS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|2097|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
18.07.2014
Sediu
ȘTEFĂNEȘTI, nr. 125, Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 7 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 0 lei.

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 387 lei · 2025 0 lei · maxim 2015 387 lei · minim 2021 0 lei.

Rezultat net (lei): 2015 −31,7 mii lei · 2025 −446 lei · maxim 2025 −446 lei · minim 2015 −31,7 mii lei.

Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț—387 lei
Venituri totale0 lei0 lei0 lei0 lei0 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț0 lei387 lei
Cheltuieli totale446 lei1.535 lei736 lei1.750 lei9.484 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț26.124 lei32.087 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei0 lei0 lei0 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț0 lei0 lei
Pierdere netă446 lei1.535 lei736 lei1.750 lei9.484 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț26.124 lei31.712 lei
Rezultat net-446 lei-1.535 lei-736 lei-1.750 lei-9.484 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț-26.124 lei-31.712 lei
Bilanț
Active totale12.441 lei12.387 lei12.576 lei309 lei1.591 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț57.503 lei57.999 lei
Datorii143.415 lei142.915 lei141.569 lei128.566 lei128.098 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț123.804 lei98.437 lei
Capitaluri proprii-130.974 lei-130.528 lei-128.993 lei-128.257 lei-126.507 leifără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț-66.301 lei-40.438 lei
Oameni
Număr mediu de salariați—————fără bilanțfără bilanțfără bilanțfără bilanț——

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este FERMA TERRANIS SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, FERMA TERRANIS SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul FERMA TERRANIS SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ștefăneștii de Jos, Comuna Ștefăneștii de Jos, județul Ilfov (ȘTEFĂNEȘTI, nr. 125); numărul de înmatriculare e J|23|2097|2014, din 18.07.2014.

Ce cifră de afaceri a avut FERMA TERRANIS SRL în 2025?

0 lei, conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 446 lei.

De unde vin datele despre FERMA TERRANIS SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.