GN GRID CONSTRUCT S.R.L.
GN GRID CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Mizieș, Comuna Drăgănești, Bihor, CUI 33332715. Cifră de afaceri 2025: 1.750.020 lei, 6 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 33332715
- Denumire
- GN GRID CONSTRUCT S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|05|1011|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.06.2014
- Sediu
- MIZIEȘ, nr. 121, Sat Mizieș, Comuna Drăgănești, Bihor
- Activități autorizate (CAEN)
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
Arată toate (15)
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 5221 Activități de servicii anexe pentru transporturi terestre · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.750.020 lei (-37% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 272,5 mii lei · 2025 1,8 mil. lei · maxim 2024 2,8 mil. lei · minim 2016 174,3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 244,8 mii lei · 2025 397 mii lei · maxim 2024 730,9 mii lei · minim 2019 66,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 6 · maxim 2024 7 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.750.020 lei | 2.760.605 lei | 1.547.063 lei | 978.916 lei | 738.410 lei | 335.860 lei | 240.772 lei | 290.942 lei | 198.259 lei | 174.284 lei | 272.481 lei |
| Venituri totale | 1.754.447 lei | 2.760.605 lei | 1.547.164 lei | 980.086 lei | 742.337 lei | 341.873 lei | 245.350 lei | 291.046 lei | 198.349 lei | 174.321 lei | 273.528 lei |
| Cheltuieli totale | 1.260.206 lei | 1.889.860 lei | 1.217.527 lei | 287.330 lei | 169.094 lei | 116.662 lei | 176.404 lei | 127.472 lei | 50.776 lei | 32.445 lei | 20.571 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 397.040 lei | 730.923 lei | 314.165 lei | 682.955 lei | 565.857 lei | 221.842 lei | 66.492 lei | 160.664 lei | 145.590 lei | 136.647 lei | 244.789 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 397.040 lei | 730.923 lei | 314.165 lei | 682.955 lei | 565.857 lei | 221.842 lei | 66.492 lei | 160.664 lei | 145.590 lei | 136.647 lei | 244.789 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.378.482 lei | 1.408.976 lei | 1.169.043 lei | 809.254 lei | 777.494 lei | 727.908 lei | 738.479 lei | 680.290 lei | 510.050 lei | 416.256 lei | 306.984 lei |
| Datorii | 981.002 lei | 677.613 lei | 573.777 lei | 126.059 lei | 103.380 lei | 62.201 lei | 97.949 lei | 32.574 lei | 22.998 lei | 36.018 lei | 36.507 lei |
| Capitaluri proprii | 397.480 lei | 731.363 lei | 595.266 lei | 683.195 lei | 674.114 lei | 665.707 lei | 640.530 lei | 647.716 lei | 487.052 lei | 380.238 lei | 270.477 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 7 | 6 | 2 | 3 | 3 | 3 | 3 | 2 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GN GRID CONSTRUCT S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GN GRID CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GN GRID CONSTRUCT S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Mizieș, Comuna Drăgănești, județul Bihor (MIZIEȘ, nr. 121); numărul de înmatriculare e J|05|1011|2014, din 30.06.2014.
Ce cifră de afaceri a avut GN GRID CONSTRUCT S.R.L. în 2025?
1.750.020 lei, cu 37% sub 2024 (2.760.605 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 397.040 lei.
Câți salariați are GN GRID CONSTRUCT S.R.L.?
6 salariați în medie în 2025 (7 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GN GRID CONSTRUCT S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.