GINELA GINYS SRL
GINELA GINYS SRL: firmă în funcțiune din Sat Nedelea, Comuna Ariceștii Rahtivani, Prahova, CUI 33330366. Cifră de afaceri 2025: 25.250 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33330366
- Denumire
- GINELA GINYS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|922|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.06.2014
- Sediu
- NEDELEA, nr. 71, Sat Nedelea, Comuna Ariceștii Rahtivani, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 8121 — Activități generale de curățenie a clădirilor; 9531 — Repararea și întreținerea autovehiculelor
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar — 2015, 2016, 2017, 2018, 2019, 2020, 2021, 2022, 2023, 2024, 2025
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 25.250 lei (+19% față de 2024).
| Indicator | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | 10.630 lei | 16.780 lei | 21.850 lei | 20.510 lei | 9.000 lei | 21.250 lei | 25.250 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 10.697 lei | 17.008 lei | 21.850 lei | 20.510 lei | 9.006 lei | 21.269 lei | 25.250 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 263 lei | 5.425 lei | 6.431 lei | 3.669 lei | 3.147 lei | 13.505 lei | 30.052 lei | 22.055 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | -263 lei | 4.953 lei | 10.113 lei | 17.538 lei | 16.748 lei | -4.499 lei | -9.200 lei | 2.540 lei |
| Active totale | 578 lei | 578 lei | 578 lei | 515 lei | 1.366 lei | 6.738 lei | 25.059 lei | 41.892 lei | 36.468 lei | 18.047 lei | 9.735 lei |
| Datorii | 8.700 lei | 8.700 lei | 8.700 lei | 8.900 lei | 4.798 lei | 57 lei | 840 lei | 925 lei | 0 lei | 1.649 lei | 1.908 lei |
| Capitaluri proprii | -8.122 lei | -8.122 lei | -8.122 lei | -8.385 lei | -3.432 lei | 6.681 lei | 24.219 lei | 40.967 lei | 36.468 lei | 16.398 lei | 7.827 lei |
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GINELA GINYS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GINELA GINYS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GINELA GINYS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Nedelea, Comuna Ariceștii Rahtivani, județul Prahova (NEDELEA, nr. 71); numărul de înmatriculare e J|29|922|2014, din 30.06.2014.
Ce cifră de afaceri a avut GINELA GINYS SRL în 2025?
25.250 lei, cu 19% peste 2024 (21.250 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.540 lei.
De unde vin datele despre GINELA GINYS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.