ROSALIA FLOWERS SRL
ROSALIA FLOWERS SRL: firmă în funcțiune din Sat Vișan, Comuna Bârnova, Iași, CUI 33314697. Cifră de afaceri 2025: 1.150.402 lei, 6 salariați. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 33314697
- Denumire
- ROSALIA FLOWERS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|22|1018|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.06.2014
- Sediu
- CASTANUL UNIRII, nr. 5, demisol, camera 1, Sat Vișan, Comuna Bârnova, Iași
- Activități autorizate (CAEN)
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
Arată toate (10)
- 7729 Activități de închiriere și leasing cu alte bunuri personale și gospodărești n.c.a. · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.150.402 lei (+16% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 219,4 mii lei · 2025 1,2 mil. lei · maxim 2025 1,2 mil. lei · minim 2017 214 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 16,8 mii lei · 2025 −65,7 mii lei · maxim 2020 134,7 mii lei · minim 2025 −65,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 6 · maxim 2022 6 · minim 2020 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.150.402 lei | 990.994 lei | 818.857 lei | 910.284 lei | 672.116 lei | 467.541 lei | 280.180 lei | 297.191 lei | 214.020 lei | 216.271 lei | 219.352 lei |
| Venituri totale | 1.162.666 lei | 1.001.887 lei | 828.543 lei | 910.621 lei | 672.254 lei | 468.717 lei | 282.132 lei | 297.193 lei | 215.894 lei | 216.790 lei | 219.413 lei |
| Cheltuieli totale | 1.228.371 lei | 1.041.063 lei | 878.310 lei | 893.041 lei | 571.844 lei | 326.649 lei | 266.985 lei | 272.039 lei | 213.302 lei | 208.683 lei | 196.024 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 8.477 lei | 95.097 lei | 134.650 lei | 12.311 lei | 22.182 lei | 433 lei | 5.939 lei | 16.807 lei |
| Pierdere netă | 65.705 lei | 39.176 lei | 58.042 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -65.705 lei | -39.176 lei | -58.042 lei | 8.477 lei | 95.097 lei | 134.650 lei | 12.311 lei | 22.182 lei | 433 lei | 5.939 lei | 16.807 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 63.959 lei | 88.747 lei | 115.533 lei | 151.845 lei | 238.029 lei | 219.544 lei | 46.961 lei | 38.544 lei | 26.758 lei | 16.736 lei | 38.883 lei |
| Datorii | 218.165 lei | 177.248 lei | 164.858 lei | 143.128 lei | 88.042 lei | 84.654 lei | 5.896 lei | 9.790 lei | 20.186 lei | 10.597 lei | 13.399 lei |
| Capitaluri proprii | -154.206 lei | -88.501 lei | -49.325 lei | 8.717 lei | 149.987 lei | 134.890 lei | 41.065 lei | 28.754 lei | 6.572 lei | 6.139 lei | 25.484 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 5 | 4 | 6 | 2 | 1 | 2 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROSALIA FLOWERS SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, ROSALIA FLOWERS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROSALIA FLOWERS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Vișan, Comuna Bârnova, județul Iași (CASTANUL UNIRII, nr. 5, demisol, camera 1); numărul de înmatriculare e J|22|1018|2014, din 25.06.2014.
Ce cifră de afaceri a avut ROSALIA FLOWERS SRL în 2025?
1.150.402 lei, cu 16% peste 2024 (990.994 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 65.705 lei.
Câți salariați are ROSALIA FLOWERS SRL?
6 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROSALIA FLOWERS SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.