GRANDE TOP INSTAL SRL
GRANDE TOP INSTAL SRL: firmă în funcțiune din Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș, CUI 33238786. Cifră de afaceri 2025: 516.246 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, AN
Registru
- CUI
- 33238786
- Denumire
- GRANDE TOP INSTAL SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|750|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 03.06.2014
- Sediu
- MERILOR, nr. 10, Sat Geamăna, Comuna Bradu, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (16)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 516.246 lei (+9% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 490,2 mii lei · 2025 516,2 mii lei · maxim 2023 569,6 mii lei · minim 2016 320,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 231,4 mii lei · 2025 −61,6 mii lei · maxim 2015 231,4 mii lei · minim 2024 −81,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 4 · maxim 2023 6 · minim 2015 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 516.246 lei | 475.403 lei | 569.634 lei | 470.032 lei | 383.459 lei | 437.299 lei | 349.996 lei | 354.374 lei | 453.046 lei | 320.104 lei | 490.174 lei |
| Venituri totale | 516.256 lei | 475.437 lei | 586.830 lei | 470.055 lei | 383.575 lei | 465.030 lei | 350.099 lei | 354.871 lei | 452.407 lei | 320.133 lei | 490.175 lei |
| Cheltuieli totale | 567.592 lei | 547.308 lei | 623.770 lei | 516.987 lei | 460.911 lei | 399.308 lei | 390.643 lei | 289.955 lei | 362.126 lei | 305.627 lei | 214.606 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 61.343 lei | 0 lei | 61.367 lei | 85.757 lei | 12.148 lei | 231.430 lei |
| Pierdere netă | 61.634 lei | 81.559 lei | 42.691 lei | 51.003 lei | 80.713 lei | 0 lei | 44.045 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -61.634 lei | -81.559 lei | -42.691 lei | -51.003 lei | -80.713 lei | 61.343 lei | -44.045 lei | 61.367 lei | 85.757 lei | 12.148 lei | 231.430 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 330.045 lei | 384.433 lei | 474.247 lei | 386.009 lei | 408.737 lei | 503.426 lei | 401.418 lei | 440.238 lei | 409.692 lei | 269.576 lei | 338.756 lei |
| Datorii | 244.220 lei | 236.974 lei | 245.229 lei | 114.300 lei | 80.173 lei | 100.001 lei | 59.337 lei | 54.112 lei | 84.934 lei | 30.574 lei | 91.902 lei |
| Capitaluri proprii | 85.825 lei | 147.459 lei | 229.018 lei | 271.709 lei | 322.712 lei | 403.425 lei | 342.081 lei | 386.126 lei | 324.758 lei | 239.002 lei | 246.854 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 6 | 5 | 5 | 4 | 5 | 5 | 4 | 4 | 4 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRANDE TOP INSTAL SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GRANDE TOP INSTAL SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GRANDE TOP INSTAL SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Geamăna, Comuna Bradu, județul Argeș (MERILOR, nr. 10); numărul de înmatriculare e J|03|750|2014, din 03.06.2014.
Ce cifră de afaceri a avut GRANDE TOP INSTAL SRL în 2025?
516.246 lei, cu 9% peste 2024 (475.403 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 61.634 lei.
Câți salariați are GRANDE TOP INSTAL SRL?
4 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GRANDE TOP INSTAL SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.