ROSETTI RR S.R.L.
ROSETTI RR S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Suceava, Suceava, CUI 33226927. Cifră de afaceri 2025: 11.488.299 lei, 7 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33226927
- Denumire
- ROSETTI RR S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|33|481|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 30.05.2014
- Sediu
- CERNĂUȚI, nr. 101A, Municipiul Suceava, Suceava
- Activități autorizate (CAEN)
- 2361 Fabricarea produselor din beton pentru construcții · rev. 3
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
Arată toate (31)
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 11.488.299 lei (+22% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 184 mii lei · 2025 11,5 mil. lei · maxim 2025 11,5 mil. lei · minim 2015 184 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 8,9 mii lei · 2025 1,6 mil. lei · maxim 2025 1,6 mil. lei · minim 2016 2,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 7 · maxim 2023 12 · minim 2015 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 11.488.299 lei | 9.384.812 lei | 5.718.685 lei | 5.513.245 lei | 2.325.296 lei | 2.282.419 lei | 1.777.222 lei | 1.753.813 lei | 869.896 lei | 346.672 lei | 184.049 lei |
| Venituri totale | 11.185.989 lei | 9.480.151 lei | 6.073.081 lei | 5.542.823 lei | 2.344.135 lei | 2.282.669 lei | 1.963.593 lei | 1.756.138 lei | 881.162 lei | 346.689 lei | 195.643 lei |
| Cheltuieli totale | 9.419.835 lei | 8.908.215 lei | 5.813.942 lei | 4.728.489 lei | 2.130.921 lei | 2.004.684 lei | 1.674.806 lei | 1.449.163 lei | 669.899 lei | 340.378 lei | 180.900 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.559.261 lei | 507.323 lei | 231.006 lei | 787.724 lei | 196.739 lei | 260.818 lei | 269.152 lei | 290.267 lei | 202.443 lei | 2.838 lei | 8.874 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.559.261 lei | 507.323 lei | 231.006 lei | 787.724 lei | 196.739 lei | 260.818 lei | 269.152 lei | 290.267 lei | 202.443 lei | 2.838 lei | 8.874 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 10.314.369 lei | 7.907.656 lei | 4.412.797 lei | 2.990.532 lei | 1.909.924 lei | 2.212.552 lei | 1.487.230 lei | 1.207.609 lei | 626.826 lei | 201.583 lei | 81.525 lei |
| Datorii | 5.120.227 lei | 4.879.793 lei | 2.609.899 lei | 1.396.620 lei | 924.457 lei | 1.298.573 lei | 721.569 lei | 711.100 lei | 420.884 lei | 198.084 lei | 80.863 lei |
| Capitaluri proprii | 3.784.837 lei | 2.279.431 lei | 1.802.898 lei | 1.582.692 lei | 985.467 lei | 913.979 lei | 765.661 lei | 496.509 lei | 205.942 lei | 3.499 lei | 662 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 7 | 10 | 12 | 6 | 3 | 4 | 3 | 2 | 2 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROSETTI RR S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ROSETTI RR S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROSETTI RR S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Suceava, județul Suceava (CERNĂUȚI, nr. 101A); numărul de înmatriculare e J|33|481|2014, din 30.05.2014.
Ce cifră de afaceri a avut ROSETTI RR S.R.L. în 2025?
11.488.299 lei, cu 22% peste 2024 (9.384.812 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.559.261 lei.
Câți salariați are ROSETTI RR S.R.L.?
7 salariați în medie în 2025 (10 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROSETTI RR S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.