ORA DOUĂZECI ŞI CINCI SRL — dosare în instanță
Numele ORA DOUĂZECI ŞI CINCI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 20 aprilie 2026
- Ultima activitate
- 10 octombrie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 33144495)
- CUI
- 33144495
- Denumire
- ORA DOUĂZECI ȘI CINCI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|679|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 09.05.2014
- Sediu
- UNIRII, nr. 8, Loc. Mizil, Oraș Mizil, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 3
Arată toate (8)
- 7413 Activități de design de interior · rev. 3
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 464.373 lei (+98% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 517,3 mii lei · 2025 464,4 mii lei · maxim 2019 784 mii lei · minim 2023 181 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 108,6 mii lei · 2025 −24,6 mii lei · maxim 2015 108,6 mii lei · minim 2024 −114,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 11 · 2025 3 · maxim 2015 11 · minim 2020 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 464.373 lei | 235.055 lei | 181.028 lei | 277.098 lei | 265.240 lei | 326.676 lei | 784.035 lei | 742.128 lei | 508.038 lei | 411.252 lei | 517.320 lei |
| Venituri totale | 467.000 lei | 235.064 lei | 181.028 lei | 277.098 lei | 265.242 lei | 326.679 lei | 784.043 lei | 742.130 lei | 508.038 lei | 411.848 lei | 517.320 lei |
| Cheltuieli totale | 491.611 lei | 349.149 lei | 282.614 lei | 313.894 lei | 240.964 lei | 350.996 lei | 734.483 lei | 726.788 lei | 486.378 lei | 409.737 lei | 394.976 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 21.614 lei | 0 lei | 41.679 lei | 7.907 lei | 16.550 lei | 791 lei | 108.598 lei |
| Pierdere netă | 24.611 lei | 114.085 lei | 103.417 lei | 39.631 lei | 0 lei | 27.595 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -24.611 lei | -114.085 lei | -103.417 lei | -39.631 lei | 21.614 lei | -27.595 lei | 41.679 lei | 7.907 lei | 16.550 lei | 791 lei | 108.598 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 131.758 lei | 106.449 lei | 192.982 lei | 208.828 lei | 157.745 lei | 151.808 lei | 166.781 lei | 133.545 lei | 120.901 lei | 91.098 lei | 143.707 lei |
| Datorii | 280.191 lei | 230.272 lei | 202.720 lei | 115.149 lei | 24.435 lei | 40.111 lei | 27.490 lei | 35.933 lei | 31.196 lei | 17.943 lei | 71.342 lei |
| Capitaluri proprii | -148.433 lei | -123.823 lei | -9.738 lei | 93.679 lei | 133.310 lei | 111.697 lei | 139.291 lei | 97.612 lei | 89.705 lei | 73.155 lei | 72.365 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | — | 2 | 2 | 2 | 2 | 8 | 8 | 6 | 6 | 11 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 1818/259/2026 | Judecatoria MIZIL | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ORA DOUĂZECI ŞI CINCI SRL?
ORA DOUĂZECI ŞI CINCI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 10 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ORA DOUĂZECI ŞI CINCI SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.