REVICONT MANAGEMENT SRL

REVICONT MANAGEMENT SRL: firmă în funcțiune din Sat Arcanu, Comuna Scutelnici, Buzău, CUI 33128155. Cifră de afaceri 2025: 158.555 lei, 1 salariați. Date ONRC,

Registru

CUI
33128155
Denumire
REVICONT MANAGEMENT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|10|161|2024
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
06.02.2024
Sediu
Principală, nr. 49, CAMERA 1, Sat Arcanu, Comuna Scutelnici, Buzău
Activități autorizate (CAEN)
  • 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 158.555 lei (+80% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 93 mii lei · 2025 158,6 mii lei · maxim 2025 158,6 mii lei · minim 2020 66 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −2,2 mii lei · 2025 23,4 mii lei · maxim 2023 31,3 mii lei · minim 2015 −2,2 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă158.555 lei87.938 lei119.238 lei67.061 lei91.117 lei66.006 lei111.245 lei75.746 lei91.907 lei90.808 lei92.986 lei
Venituri totale158.555 lei87.938 lei119.238 lei67.061 lei91.117 lei66.006 lei111.245 lei75.746 lei91.907 lei90.808 lei92.986 lei
Cheltuieli totale133.841 lei76.513 lei86.830 lei46.801 lei64.402 lei39.693 lei94.104 lei57.134 lei76.162 lei84.523 lei92.380 lei
Rezultat
Profit net23.367 lei10.563 lei31.275 lei18.937 lei23.981 lei24.427 lei16.028 lei17.357 lei12.988 lei3.560 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei2.183 lei
Rezultat net23.367 lei10.563 lei31.275 lei18.937 lei23.981 lei24.427 lei16.028 lei17.357 lei12.988 lei3.560 lei-2.183 lei
Bilanț
Active totale229.959 lei198.699 lei188.524 lei152.679 lei133.535 lei109.258 lei87.031 lei66.759 lei57.789 lei39.600 lei34.293 lei
Datorii195.366 lei187.473 lei47.863 lei43.294 lei43.087 lei42.792 lei44.991 lei40.747 lei49.133 lei43.933 lei42.186 lei
Capitaluri proprii34.593 lei11.226 lei140.661 lei109.385 lei90.448 lei66.466 lei42.040 lei26.012 lei8.656 lei-4.333 lei-7.893 lei
Oameni
Număr mediu de salariați11111111111

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este REVICONT MANAGEMENT SRL activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, REVICONT MANAGEMENT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul REVICONT MANAGEMENT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Arcanu, Comuna Scutelnici, județul Buzău (Principală, nr. 49, CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|10|161|2024, din 06.02.2024.

Ce cifră de afaceri a avut REVICONT MANAGEMENT SRL în 2025?

158.555 lei, cu 80% peste 2024 (87.938 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 23.367 lei.

Câți salariați are REVICONT MANAGEMENT SRL?

1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre REVICONT MANAGEMENT SRL?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.