VALANDRY FER PRES TAX SRL
VALANDRY FER PRES TAX SRL: firmă în funcțiune din Sat Bărcănești, Comuna Bărcănești, Prahova, CUI 33107950. Cifră de afaceri 2017: 2.200 lei. Date ONRC, MF, ANA
Registru
- CUI
- 33107950
- Denumire
- VALANDRY FER PRES TAX SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|634|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.04.2014
- Sediu
- BĂRCĂNEȘTI, nr. 52B, Sat Bărcănești, Comuna Bărcănești, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
- 4932 Transporturi cu taxiuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri
Financiar · 2015–2017 · 3 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2017, față de 2016.
În 2017, cifra de afaceri netă a fost 2.200 lei (-98% față de 2016).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 195,1 mii lei · 2017 2,2 mii lei · maxim 2015 195,1 mii lei · minim 2017 2,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 53,4 mii lei · 2017 −44,2 mii lei · maxim 2015 53,4 mii lei · minim 2017 −44,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2016 2 · maxim 2015 2 · minim 2015 2.
| Indicator | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|
| Activitate | |||
| Cifră de afaceri netă | 2.200 lei | 144.479 lei | 195.126 lei |
| Venituri totale | 2.200 lei | 144.479 lei | 195.126 lei |
| Cheltuieli totale | 46.358 lei | 169.761 lei | 135.906 lei |
| Rezultat | |||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 53.365 lei |
| Pierdere netă | 44.224 lei | 26.817 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -44.224 lei | -26.817 lei | 53.365 lei |
| Bilanț | |||
| Active totale | 147.875 lei | 191.295 lei | 285.419 lei |
| Datorii | 141.783 lei | 144.173 lei | 211.309 lei |
| Capitaluri proprii | 6.092 lei | 47.122 lei | 74.110 lei |
| Oameni | |||
| Număr mediu de salariați | — | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este VALANDRY FER PRES TAX SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, VALANDRY FER PRES TAX SRL figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul VALANDRY FER PRES TAX SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Bărcănești, Comuna Bărcănești, județul Prahova (BĂRCĂNEȘTI, nr. 52B); numărul de înmatriculare e J|29|634|2014, din 29.04.2014.
Ce cifră de afaceri a avut VALANDRY FER PRES TAX SRL în 2017?
2.200 lei, cu 98% sub 2016 (144.479 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 44.224 lei.
De unde vin datele despre VALANDRY FER PRES TAX SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2017). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.