ROSCATU-MUSIC SRL — dosare în instanță
Numele ROSCATU-MUSIC SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 august 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 15 iunie 2026
- Ultima activitate
- 15 august 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 33104130)
- CUI
- 33104130
- Denumire
- ROȘCATU - MUSIC SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|584|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.04.2014
- Sediu
- GORGOIEȘTI, nr. 104, Oraș Ștefănești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4532 Comerț cu amănuntul de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4711 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Arată toate (12)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.000 lei (-71% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 2 mii lei · 2025 7 mii lei · maxim 2021 41,8 mii lei · minim 2017 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 0 lei · 2025 −43,5 mii lei · maxim 2020 3,8 mii lei · minim 2025 −43,5 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 7.000 lei | 23.975 lei | 23.067 lei | 39.300 lei | 41.815 lei | 3.920 lei | 23.479 lei | 4.920 lei | 0 lei | 2.000 lei | — |
| Venituri totale | 7.000 lei | 23.975 lei | 26.271 lei | 61.685 lei | 41.815 lei | 3.920 lei | 23.520 lei | 4.920 lei | 0 lei | 2.000 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 50.510 lei | 51.841 lei | 37.664 lei | 86.114 lei | 80.442 lei | — | 19.379 lei | 4.376 lei | — | — | — |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 3.811 lei | 3.436 lei | 396 lei | 0 lei | 1.940 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 43.510 lei | 27.866 lei | 11.393 lei | 26.255 lei | 40.011 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -43.510 lei | -27.866 lei | -11.393 lei | -26.255 lei | -40.011 lei | 3.811 lei | 3.436 lei | 396 lei | 0 lei | 1.940 lei | 0 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 93.089 lei | 99.802 lei | 90.291 lei | 51.379 lei | 48.769 lei | 9.156 lei | 5.956 lei | 3.105 lei | 1.705 lei | 1.765 lei | 1.328 lei |
| Datorii | 232.775 lei | 195.979 lei | 158.602 lei | 108.297 lei | 79.432 lei | -192 lei | 419 lei | 1.004 lei | 0 lei | 60 lei | 1.563 lei |
| Capitaluri proprii | -139.686 lei | -96.177 lei | -68.311 lei | -56.918 lei | -30.663 lei | 9.348 lei | 5.537 lei | 2.101 lei | 1.705 lei | 1.705 lei | -235 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 18824/211/2026 | Judecătoria Cluj-Napoca | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ROSCATU-MUSIC SRL?
ROSCATU-MUSIC SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 15 august 2026.
În ce calitate apare cel mai des ROSCATU-MUSIC SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.