PAUL & PEȘTIȘORUL NOROCOS SRL
PAUL & PEȘTIȘORUL NOROCOS SRL: firmă în funcțiune din Oraș Sântana, Arad, CUI 33093642. Cifră de afaceri 2025: 78.306 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33093642
- Denumire
- PAUL & PEȘTIȘORUL NOROCOS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|02|477|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.04.2014
- Sediu
- ZORILOR, nr. 1, Oraș Sântana, Arad
- Activități autorizate (CAEN)
- 1052 Fabricarea înghețatei · rev. 2
- 4719 Comerț cu amănuntul în magazine nespecializate, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 2
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase, în magazine specializate · rev. 2
- 4764 Comerț cu amănuntul al echipamentelor sportive, în magazine specializate · rev. 2
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea, în magazine specializate · rev. 2
- 4781 Comerț cu amănuntul al produselor alimentare, băuturilor și produselor din tutun efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
Arată toate (9)
- 4782 Comerț cu amănuntul al textilelor, îmbrăcămintei și încălțămintei efectuat prin standuri, chioșcuri și piețe · rev. 2
- 4789 Comerț cu amănuntul prin standuri, chioșcuri și piețe al altor produse · rev. 2
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 78.306 lei (-8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 19,6 mii lei · 2025 78,3 mii lei · maxim 2022 124,7 mii lei · minim 2015 19,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 5,3 mii lei · 2025 74 lei · maxim 2021 27,3 mii lei · minim 2025 74 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2017 1 · maxim 2017 1 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 78.306 lei | 84.946 lei | 106.258 lei | 124.694 lei | 113.856 lei | 105.994 lei | 121.533 lei | 109.684 lei | 118.210 lei | 71.713 lei | 19.602 lei |
| Venituri totale | 78.306 lei | 84.946 lei | 106.258 lei | 124.790 lei | 113.856 lei | 105.994 lei | 121.533 lei | 109.684 lei | 118.210 lei | 71.719 lei | 19.602 lei |
| Cheltuieli totale | 77.996 lei | 82.148 lei | 90.912 lei | 107.707 lei | 83.155 lei | 82.945 lei | 93.258 lei | 94.033 lei | 98.535 lei | 50.214 lei | 13.677 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 74 lei | 1.537 lei | 12.891 lei | 14.190 lei | 27.285 lei | 19.868 lei | 25.385 lei | 13.560 lei | 17.586 lei | 19.354 lei | 5.337 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 74 lei | 1.537 lei | 12.891 lei | 14.190 lei | 27.285 lei | 19.868 lei | 25.385 lei | 13.560 lei | 17.586 lei | 19.354 lei | 5.337 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 219.102 lei | 134.693 lei | 130.418 lei | 119.412 lei | 112.822 lei | 125.393 lei | 115.293 lei | 100.059 lei | 76.416 lei | 39.859 lei | 29.807 lei |
| Datorii | 144.697 lei | 60.362 lei | 57.624 lei | 24.510 lei | 32.110 lei | 46.966 lei | 56.734 lei | 66.905 lei | 39.236 lei | 20.265 lei | 20.947 lei |
| Capitaluri proprii | 74.405 lei | 74.331 lei | 72.794 lei | 94.902 lei | 80.712 lei | 78.427 lei | 58.559 lei | 33.154 lei | 37.180 lei | 19.594 lei | 8.860 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | 1 | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PAUL & PEȘTIȘORUL NOROCOS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PAUL & PEȘTIȘORUL NOROCOS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul PAUL & PEȘTIȘORUL NOROCOS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Sântana, județul Arad (ZORILOR, nr. 1); numărul de înmatriculare e J|02|477|2014, din 24.04.2014.
Ce cifră de afaceri a avut PAUL & PEȘTIȘORUL NOROCOS SRL în 2025?
78.306 lei, cu 8% sub 2024 (84.946 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 74 lei.
De unde vin datele despre PAUL & PEȘTIȘORUL NOROCOS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.