GLOBAL SOLUTION CENTER SRL
GLOBAL SOLUTION CENTER SRL: firmă în funcțiune din Sat Florești, Comuna Florești, Cluj, CUI 33080545. Cifră de afaceri 2024: 8.209 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 33080545
- Denumire
- GLOBAL SOLUTION CENTER SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1410|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.04.2014
- Sediu
- FLORILOR, nr. 115, sc. 2, ap. 21, mansardă, Sat Florești, Comuna Florești, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4611 Intermedieri în comerțul cu materii prime agricole, animale vii, materii prime textile și cu semifabricate · rev. 2
Arată toate (61)
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4614 Intermedieri în comerțul cu mașini, echipamente industriale, nave și avioane · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4616 Intermedieri în comerțul cu textile, confecții din blană, încălțăminte și articole din piele · rev. 2
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4665 Comerț cu ridicata al mobilei de birou · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 4942 Servicii de mutare · rev. 2
- 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
- 5590 Alte servicii de cazare · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6832 Administrarea imobilelor pe bază de comision sau contract · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7220 Cercetare- dezvoltare în științe sociale și umaniste · rev. 2
- 7311 Activități ale agențiilor de publicitate · rev. 2
- 7312 Servicii de reprezentare media · rev. 2
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 2
- 7410 Activități de design specializat · rev. 2
- 7420 Activități fotografice · rev. 2
- 7430 Activități de traducere scrisă și orală (interpreți) · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 2
- 7733 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente de birou (inclusiv calculatoare) · rev. 2
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
- 7830 Servicii de furnizare și management a forței de muncă · rev. 2
- 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 2
- 7912 Activități ale tur-operatorilor · rev. 2
- 8121 Activități generale de curățenie a clădirilor · rev. 2
- 8122 Activități specializate de curățenie · rev. 2
- 8129 Alte activități de curățenie · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
- 8211 Activități combinate de secretariat · rev. 2
- 8219 Activități de fotocopiere, de pregătire a documentelor și alte activități specializate de secretariat · rev. 2
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 2
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 2
- 8292 Activități de ambalare · rev. 2
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
- 9001 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9002 Activități suport pentru interpretare artistică (spectacole) · rev. 2
- 9003 Activități de creație artistică · rev. 2
- 9004 Activități de gestionare a sălilor de spectacole · rev. 2
- 9321 Bâlciuri și parcuri de distracții · rev. 2
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 9511 Repararea calculatoarelor și a echipamentelor periferice · rev. 2
- 9512 Repararea echipamentelor de comunicații · rev. 2
- 9524 Repararea mobilei și a furniturilor casnice · rev. 2
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
- 9604 Activități de întreținere corporală · rev. 2
- 9609 Alte activități de servicii n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 8.209 lei (-88% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 12,2 mii lei · 2024 8,2 mii lei · maxim 2019 226,7 mii lei · minim 2024 8,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 4,7 mii lei · 2024 2,8 mii lei · maxim 2019 139,1 mii lei · minim 2024 2,8 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 8.209 lei | 70.883 lei | 10.937 lei | 82.047 lei | 74.303 lei | 226.664 lei | 69.210 lei | 75.853 lei | 13.192 lei | 12.168 lei |
| Venituri totale | 8.209 lei | 75.883 lei | 20.616 lei | 82.047 lei | 74.303 lei | 236.464 lei | 69.210 lei | 75.853 lei | 13.192 lei | 12.168 lei |
| Cheltuieli totale | 5.174 lei | 54.294 lei | 13.781 lei | 17.957 lei | 28.831 lei | 90.254 lei | 10.777 lei | 19.166 lei | 1.420 lei | 7.125 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 2.845 lei | 16.670 lei | 6.507 lei | 61.851 lei | 43.244 lei | 139.116 lei | 56.357 lei | 54.411 lei | 11.376 lei | 4.678 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 2.845 lei | 16.670 lei | 6.507 lei | 61.851 lei | 43.244 lei | 139.116 lei | 56.357 lei | 54.411 lei | 11.376 lei | 4.678 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 348.607 lei | 471.767 lei | 442.882 lei | 536.409 lei | 465.596 lei | 402.158 lei | 262.735 lei | 217.155 lei | 156.832 lei | 145.447 lei |
| Datorii | 15.461 lei | 42.356 lei | 30.142 lei | 20.497 lei | 11.535 lei | 1.020 lei | 713 lei | 11.490 lei | 5.578 lei | 5.568 lei |
| Capitaluri proprii | 333.146 lei | 429.411 lei | 412.740 lei | 506.233 lei | 444.382 lei | 401.138 lei | 262.022 lei | 205.665 lei | 151.254 lei | 139.879 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GLOBAL SOLUTION CENTER SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, GLOBAL SOLUTION CENTER SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GLOBAL SOLUTION CENTER SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Florești, Comuna Florești, județul Cluj (FLORILOR, nr. 115, sc. 2, ap. 21, mansardă); numărul de înmatriculare e J|12|1410|2014, din 18.04.2014.
Ce cifră de afaceri a avut GLOBAL SOLUTION CENTER SRL în 2024?
8.209 lei, cu 88% sub 2023 (70.883 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 2.845 lei.
De unde vin datele despre GLOBAL SOLUTION CENTER SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.