ALDADIS SERV PREST SRL
ALDADIS SERV PREST SRL: firmă în funcțiune din Sat Teșila, Comuna Valea Doftanei, Prahova, CUI 32997524. Cifră de afaceri 2025: 1.045.286 lei, 2 salariați. Date
Registru
- CUI
- 32997524
- Denumire
- ALDADIS SERV PREST SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|29|481|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 31.03.2014
- Sediu
- CALEA MOGOȘOAIEI, nr. 1134A, Sat Teșila, Comuna Valea Doftanei, Prahova
- Activități autorizate (CAEN)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
Arată toate (12)
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.045.286 lei (+29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 80,1 mii lei · 2025 1 mil. lei · maxim 2022 1,2 mil. lei · minim 2018 57,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 5,1 mii lei · 2025 −109,7 mii lei · maxim 2022 233,8 mii lei · minim 2024 −368 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2020 3 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.045.286 lei | 812.340 lei | 822.932 lei | 1.175.310 lei | 299.408 lei | 207.534 lei | 707.442 lei | 57.365 lei | 63.985 lei | 67.747 lei | 80.090 lei |
| Venituri totale | 1.157.482 lei | 772.541 lei | 863.583 lei | 1.177.077 lei | 301.666 lei | 230.393 lei | 709.722 lei | 57.365 lei | 64.378 lei | 67.747 lei | 80.094 lei |
| Cheltuieli totale | 1.267.191 lei | 1.121.815 lei | 855.198 lei | 932.484 lei | 274.392 lei | 351.112 lei | 539.575 lei | 126.666 lei | 114.897 lei | 77.909 lei | 72.640 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 1.390 lei | 233.839 lei | 24.279 lei | 0 lei | 163.072 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 5.051 lei |
| Pierdere netă | 109.709 lei | 368.002 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 122.698 lei | 0 lei | 69.875 lei | 51.119 lei | 11.517 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -109.709 lei | -368.002 lei | 1.390 lei | 233.839 lei | 24.279 lei | -122.698 lei | 163.072 lei | -69.875 lei | -51.119 lei | -11.517 lei | 5.051 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 467.059 lei | 749.258 lei | 1.241.359 lei | 785.335 lei | 77.135 lei | 54.829 lei | 188.023 lei | 84.125 lei | 116.002 lei | 19.916 lei | 18.741 lei |
| Datorii | 287.203 lei | 935.216 lei | 1.059.315 lei | 604.681 lei | 130.320 lei | 132.293 lei | 142.789 lei | 201.963 lei | 163.965 lei | 16.759 lei | 4.066 lei |
| Capitaluri proprii | -295.667 lei | -185.958 lei | 182.044 lei | 180.654 lei | -53.185 lei | -77.464 lei | 45.234 lei | -117.838 lei | -47.963 lei | 3.157 lei | 14.675 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | 2 | 3 | 2 | 3 | 1 | 2 | 2 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ALDADIS SERV PREST SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ALDADIS SERV PREST SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ALDADIS SERV PREST SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Teșila, Comuna Valea Doftanei, județul Prahova (CALEA MOGOȘOAIEI, nr. 1134A); numărul de înmatriculare e J|29|481|2014, din 31.03.2014.
Ce cifră de afaceri a avut ALDADIS SERV PREST SRL în 2025?
1.045.286 lei, cu 29% peste 2024 (812.340 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 109.709 lei.
Câți salariați are ALDADIS SERV PREST SRL?
2 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ALDADIS SERV PREST SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.