TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL
TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 2, București, CUI 32994145. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32994145
- Denumire
- TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|3912|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.03.2014
- Sediu
- WOLFGANG AMADEUS MOZART, nr. 35, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
Arată toate (18)
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4615 Intermedieri în comerțul cu mobilă, articole de menaj și de fierărie · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7111 Activități de arhitectură · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 7820 Activități de contractare, pe baze temporare, a personalului · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,1 mil. lei · 2019 6,2 mii lei · maxim 2015 3,1 mil. lei · minim 2019 6,2 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 681,7 mii lei · 2025 0 lei · maxim 2015 681,7 mii lei · minim 2019 −184,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 25 · 2019 3 · maxim 2016 26 · minim 2019 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 6.218 lei | 1.069.603 lei | 1.549.655 lei | 1.840.950 lei | 3.091.065 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 6.229 lei | 1.069.622 lei | 1.549.655 lei | 1.841.030 lei | 3.092.246 lei |
| Cheltuieli totale | — | 378 lei | — | — | 265 lei | 11.880 lei | 191.017 lei | 579.454 lei | 1.494.413 lei | 1.742.424 lei | 2.282.248 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 479.471 lei | 39.541 lei | 71.772 lei | 681.700 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 378 lei | 0 lei | 0 lei | 265 lei | 11.880 lei | 184.850 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | -378 lei | 0 lei | 0 lei | -265 lei | -11.880 lei | -184.850 lei | 479.471 lei | 39.541 lei | 71.772 lei | 681.700 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 785.933 lei | 785.933 lei | 786.383 lei | 786.383 lei | 786.383 lei | 786.699 lei | 801.120 lei | 977.252 lei | 781.604 lei | 1.310.072 lei | 1.391.224 lei |
| Datorii | 392.282 lei | 392.282 lei | 392.354 lei | 392.354 lei | 392.354 lei | 392.405 lei | 394.946 lei | 386.227 lei | 522.051 lei | 930.180 lei | 637.485 lei |
| Capitaluri proprii | 393.651 lei | 393.651 lei | 394.029 lei | 394.029 lei | 394.029 lei | 394.294 lei | 406.174 lei | 591.025 lei | 111.553 lei | 72.012 lei | 753.739 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | 3 | 9 | 23 | 26 | 25 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 2, județul București (WOLFGANG AMADEUS MOZART, nr. 35); numărul de înmatriculare e J|40|3912|2014, din 28.03.2014.
De unde vin datele despre TOP GRUP MANAGEMENT & ENGINEERING SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.