TENDER FOODS S.R.L.
TENDER FOODS S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Orțisoara, Comuna Orțisoara, Timiș, CUI 32965000. Cifră de afaceri 2025: 55.805 lei, 0 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 32965000
- Denumire
- TENDER FOODS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|804|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 24.03.2014
- Sediu
- FN, IMOBIL ÎNSCRIS ÎN CF 121291 ORȚISOARA, CORP 7, Sat Orțisoara, Comuna Orțisoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 2
- 2369 Fabricarea altor articole din beton, ciment și ipsos · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 7810 Activități ale agențiilor de plasare a forței de muncă · rev. 2
- 8130 Activități de întreținere peisagistică · rev. 2
Arată toate (15)
- 9329 Alte activități recreative și distractive n.c.a. · rev. 2
- 0147 Creșterea păsărilor · rev. 3
- 4623 Comerț cu ridicata al animalelor vii · rev. 3
- 4632 Comerț cu ridicata al cărnii și produselor din carne, pește și produse din pește, crustacee și moluște · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 55.805 lei (-12% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 119,3 mii lei · 2025 55,8 mii lei · maxim 2017 203,2 mii lei · minim 2016 48,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 113,6 mii lei · 2025 −291 lei · maxim 2015 113,6 mii lei · minim 2024 −6,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 0 · maxim 2018 1 · minim 2024 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 55.805 lei | 63.647 lei | 73.404 lei | 142.724 lei | 140.728 lei | 84.968 lei | 76.553 lei | 96.416 lei | 203.198 lei | 48.366 lei | 119.261 lei |
| Venituri totale | 55.805 lei | 63.647 lei | 78.603 lei | 227.991 lei | 140.728 lei | 84.968 lei | 76.577 lei | 96.418 lei | 203.237 lei | 48.366 lei | 119.261 lei |
| Cheltuieli totale | 55.773 lei | 70.499 lei | 67.081 lei | 181.867 lei | 79.673 lei | 64.893 lei | 68.521 lei | 75.045 lei | 134.878 lei | 8.209 lei | 2.133 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 7.500 lei | 42.400 lei | 57.175 lei | 17.526 lei | 5.670 lei | 18.905 lei | 62.481 lei | 38.707 lei | 113.550 lei |
| Pierdere netă | 291 lei | 6.852 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | -291 lei | -6.852 lei | 7.500 lei | 42.400 lei | 57.175 lei | 17.526 lei | 5.670 lei | 18.905 lei | 62.481 lei | 38.707 lei | 113.550 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 358.811 lei | 379.688 lei | 376.010 lei | 447.115 lei | 417.529 lei | 344.746 lei | 358.878 lei | 350.864 lei | 336.578 lei | 255.424 lei | 209.692 lei |
| Datorii | 0 lei | 20.586 lei | 10.056 lei | 3.394 lei | 16.208 lei | 600 lei | 32.257 lei | 29.914 lei | 34.533 lei | 15.860 lei | 8.835 lei |
| Capitaluri proprii | 358.811 lei | 359.102 lei | 365.954 lei | 443.721 lei | 401.321 lei | 344.146 lei | 326.621 lei | 320.950 lei | 302.045 lei | 239.564 lei | 200.857 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 0 | 0 | — | — | — | — | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este TENDER FOODS S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, TENDER FOODS S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul TENDER FOODS S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Orțisoara, Comuna Orțisoara, județul Timiș (FN, IMOBIL ÎNSCRIS ÎN CF 121291 ORȚISOARA, CORP 7); numărul de înmatriculare e J|35|804|2014, din 24.03.2014.
Ce cifră de afaceri a avut TENDER FOODS S.R.L. în 2025?
55.805 lei, cu 12% sub 2024 (63.647 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 291 lei.
Câți salariați are TENDER FOODS S.R.L.?
0 salariați în medie în 2025 (0 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre TENDER FOODS S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.