DEDIRUSO TRANS SRL
DEDIRUSO TRANS SRL: firmă în funcțiune din Sat Spulber, Comuna Spulber, Vrancea, CUI 32958258. Cifră de afaceri 2025: 467.600 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, A
Registru
- CUI
- 32958258
- Denumire
- DEDIRUSO TRANS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|39|160|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.03.2014
- Sediu
- SPULBER, Sat Spulber, Comuna Spulber, Vrancea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0210 Silvicultură și alte activități forestiere · rev. 3
- 0220 Exploatarea forestieră · rev. 3
- 0230 Colectarea produselor forestiere nelemnoase din flora spontană · rev. 3
- 0240 Activități de servicii anexe silviculturii · rev. 3
- 1611 Tăierea și rindeluirea lemnului · rev. 3
- 1612 Prelucrarea și finisarea lemnului · rev. 3
Arată toate (34)
- 4100 Lucrări de construcții ale clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 3
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 3
- 4221 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 3
- 4222 Lucrări de construcții ale proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 3
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 3
- 4299 Lucrări de construcții ale altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 3
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 3
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
- 4323 Lucrări de izolații · rev. 3
- 4324 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 3
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 3
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 3
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 3
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 3
- 4335 Alte lucrări de finisare · rev. 3
- 4341 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 3
- 4342 Alte lucrări speciale de construcții pentru clădiri · rev. 3
- 4360 Servicii de intermediere pentru lucrări speciale de construcții · rev. 3
- 4391 Activități de zidărie · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4683 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și a materialelor de construcție și echipamentelor sanitare · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 467.600 lei (+164% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 103,1 mii lei · 2025 467,6 mii lei · maxim 2025 467,6 mii lei · minim 2023 27,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −28,5 mii lei · 2025 215 mii lei · maxim 2025 215 mii lei · minim 2021 −48,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2015 1 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 467.600 lei | 177.100 lei | 27.055 lei | 154.960 lei | 93.600 lei | 197.000 lei | 235.335 lei | 109.591 lei | 116.830 lei | 85.049 lei | 103.131 lei |
| Venituri totale | 467.600 lei | 177.100 lei | 27.055 lei | 154.960 lei | 93.600 lei | 197.000 lei | 235.335 lei | 109.591 lei | 116.830 lei | 85.049 lei | 103.357 lei |
| Cheltuieli totale | 242.018 lei | 142.324 lei | 60.179 lei | 148.959 lei | 141.212 lei | 162.138 lei | 141.383 lei | 113.365 lei | 67.311 lei | 116.414 lei | 128.780 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 214.970 lei | 33.040 lei | 0 lei | 4.451 lei | 0 lei | 33.047 lei | 91.599 lei | 0 lei | 48.351 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 33.395 lei | 0 lei | 48.436 lei | 0 lei | 0 lei | 4.870 lei | 0 lei | 33.066 lei | 28.518 lei |
| Rezultat net | 214.970 lei | 33.040 lei | -33.395 lei | 4.451 lei | -48.436 lei | 33.047 lei | 91.599 lei | -4.870 lei | 48.351 lei | -33.066 lei | -28.518 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 283.245 lei | 99.679 lei | 49.874 lei | 31.921 lei | 42.137 lei | 79.304 lei | 105.176 lei | 75.020 lei | 115.875 lei | 11.669 lei | 22.027 lei |
| Datorii | 64.894 lei | 71.350 lei | 54.585 lei | 3.237 lei | 17.904 lei | 6.635 lei | 65.554 lei | 126.997 lei | 161.652 lei | 105.797 lei | 83.089 lei |
| Capitaluri proprii | 218.351 lei | 28.329 lei | -4.711 lei | 28.684 lei | 24.233 lei | 72.669 lei | 39.622 lei | -51.977 lei | -45.777 lei | -94.128 lei | -61.062 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DEDIRUSO TRANS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DEDIRUSO TRANS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DEDIRUSO TRANS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Spulber, Comuna Spulber, județul Vrancea (SPULBER); numărul de înmatriculare e J|39|160|2014, din 21.03.2014.
Ce cifră de afaceri a avut DEDIRUSO TRANS SRL în 2025?
467.600 lei, cu 164% peste 2024 (177.100 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 214.970 lei.
Câți salariați are DEDIRUSO TRANS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DEDIRUSO TRANS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.