FERMA MISAROSIU SRL
FERMA MISAROSIU SRL: firmă în funcțiune din Sat Valea lui Cati, Comuna Ceanu Mare, Cluj, CUI 32937166. Cifră de afaceri 2023: 8.569 lei. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32937166
- Denumire
- FERMA MISAROSIU SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|12|1009|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.03.2014
- Sediu
- VALEA LUI CATI, nr. 14, Sat Valea lui Cati, Comuna Ceanu Mare, Cluj
- Activități autorizate (CAEN)
- 0141 Creșterea bovinelor de lapte · rev. 2
- 0145 Creșterea ovinelor și caprinelor · rev. 2
- 0150 Activități în ferme mixte (cultura vegetală combinată cu creșterea animalelor) · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
În 2023, cifra de afaceri netă a fost 8.569 lei (-36% față de 2022).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 23,5 mii lei · 2023 8,6 mii lei · maxim 2018 26,1 mii lei · minim 2020 1,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 10,2 mii lei · 2023 8,7 mii lei · maxim 2017 85,3 mii lei · minim 2020 8,3 mii lei.
Număr mediu de salariați: nu se raportează pentru acest tip de situație.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | 8.569 lei | 13.410 lei | 4.275 lei | 1.124 lei | 19.439 lei | 26.143 lei | 24.092 lei | 24.188 lei | 23.499 lei |
| Venituri totale | 17.371 lei | 30.386 lei | 57.510 lei | 12.024 lei | 86.077 lei | 62.064 lei | 112.024 lei | 49.020 lei | 41.022 lei |
| Cheltuieli totale | 7.060 lei | 16.801 lei | 15.749 lei | 3.660 lei | 19.613 lei | 24.738 lei | 25.970 lei | 21.715 lei | 30.150 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 8.694 lei | 13.235 lei | 41.491 lei | 8.330 lei | 65.881 lei | 36.541 lei | 85.332 lei | 26.579 lei | 10.167 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 8.694 lei | 13.235 lei | 41.491 lei | 8.330 lei | 65.881 lei | 36.541 lei | 85.332 lei | 26.579 lei | 10.167 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 133.360 lei | 289.515 lei | 275.086 lei | 233.401 lei | 225.667 lei | 159.482 lei | 132.545 lei | 52.391 lei | 54.963 lei |
| Datorii | 16.359 lei | 6.208 lei | 5.014 lei | 4.820 lei | 5.416 lei | 5.113 lei | 14.716 lei | 19.894 lei | 49.045 lei |
| Capitaluri proprii | 117.001 lei | 283.307 lei | 270.072 lei | 228.581 lei | 220.251 lei | 154.369 lei | 117.829 lei | 32.497 lei | 5.918 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este FERMA MISAROSIU SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, FERMA MISAROSIU SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul FERMA MISAROSIU SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Valea lui Cati, Comuna Ceanu Mare, județul Cluj (VALEA LUI CATI, nr. 14); numărul de înmatriculare e J|12|1009|2014, din 18.03.2014.
Ce cifră de afaceri a avut FERMA MISAROSIU SRL în 2023?
8.569 lei, cu 36% sub 2022 (13.410 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 8.694 lei.
De unde vin datele despre FERMA MISAROSIU SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.