IANIS & REBECA S.R.L.
IANIS & REBECA S.R.L.: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 32920067. Cifră de afaceri 2025: 348.297 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32920067
- Denumire
- IANIS & REBECA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|461|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 13.03.2014
- Sediu
- Craiovești, nr. 10B, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 7 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 7 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 348.297 lei (+8% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 11,1 mii lei · 2025 348,3 mii lei · maxim 2025 348,3 mii lei · minim 2015 11,1 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −10,3 mii lei · 2025 515 lei · maxim 2025 515 lei · minim 2024 −90,5 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 3 · 2025 3 · maxim 2024 3 · minim 2024 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 348.297 lei | 323.317 lei | 306.797 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 130.045 lei | 48.609 lei | 54.491 lei | 11.104 lei |
| Venituri totale | 451.297 lei | 336.744 lei | 306.797 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 130.045 lei | 48.609 lei | 54.491 lei | 11.104 lei |
| Cheltuieli totale | 442.141 lei | 423.765 lei | 387.818 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 133.764 lei | 93.718 lei | 90.309 lei | 21.099 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 515 lei | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 90.525 lei | 84.082 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 5.022 lei | 45.559 lei | 37.466 lei | 10.319 lei |
| Rezultat net | 515 lei | -90.525 lei | -84.082 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -5.022 lei | -45.559 lei | -37.466 lei | -10.319 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 261.982 lei | 359.740 lei | 383.609 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 98.975 lei | 61.475 lei | 45.373 lei | 21.319 lei |
| Datorii | 808.018 lei | 906.292 lei | 839.636 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | 196.774 lei | 154.252 lei | 92.958 lei | 31.438 lei |
| Capitaluri proprii | -546.036 lei | -546.552 lei | -456.027 lei | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | -97.799 lei | -92.777 lei | -47.585 lei | -10.119 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | — | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | fără bilanț | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IANIS & REBECA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IANIS & REBECA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IANIS & REBECA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (Craiovești, nr. 10B); numărul de înmatriculare e J|16|461|2014, din 13.03.2014.
Ce cifră de afaceri a avut IANIS & REBECA S.R.L. în 2025?
348.297 lei, cu 8% peste 2024 (323.317 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 515 lei.
Câți salariați are IANIS & REBECA S.R.L.?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IANIS & REBECA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.