IT SETUP SOLUTIONS SRL
IT SETUP SOLUTIONS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Timișoara, Timiș, CUI 32912072. Cifră de afaceri 2025: 621.835 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32912072
- Denumire
- IT SETUP SOLUTIONS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|656|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.03.2014
- Sediu
- ARIEȘ, nr. 19, et. I, CASA TINERETULUI, SALA 123, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4741 Comerț cu amănuntul al calculatoarelor, unităților periferice și software-ului in magazine specializate · rev. 2
- 4742 Comerț cu amănuntul al echipamentului pentru telecomunicații în magazine specializate · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
- 5811 Activități de editare a cărților · rev. 2
- 5821 Activități de editare a jocurilor de calculator · rev. 2
Arată toate (17)
- 5829 Activități de editare a altor produse software · rev. 2
- 6110 Activități de telecomunicații prin rețele cu cablu · rev. 2
- 6120 Activități de telecomunicații prin rețele fără cablu (exclusiv prin satelit) · rev. 2
- 6190 Alte activități de telecomunicații · rev. 2
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 6203 Activități de management (gestiune și exploatare) a mijloacelor de calcul · rev. 2
- 6209 Alte activități de servicii privind tehnologia informației · rev. 2
- 6311 Prelucrarea datelor, administrarea paginilor web și activități conexe · rev. 2
- 6312 Activități ale portalurilor web · rev. 2
- 6399 Alte activități de servicii informaționale n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 621.835 lei (+14% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 31,2 mii lei · 2025 621,8 mii lei · maxim 2025 621,8 mii lei · minim 2016 23,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 3,4 mii lei · 2025 255,4 mii lei · maxim 2024 320,5 mii lei · minim 2015 3,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2018 1 · 2025 1 · maxim 2022 3 · minim 2018 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 621.835 lei | 547.349 lei | 335.279 lei | 338.600 lei | 428.317 lei | 299.645 lei | 234.099 lei | 199.592 lei | 138.792 lei | 23.864 lei | 31.208 lei |
| Venituri totale | 626.671 lei | 553.532 lei | 337.578 lei | 338.612 lei | 428.317 lei | 299.645 lei | 234.099 lei | 199.592 lei | 138.792 lei | 23.864 lei | 31.208 lei |
| Cheltuieli totale | 352.479 lei | 216.477 lei | 136.384 lei | 223.766 lei | 170.228 lei | 148.738 lei | 115.512 lei | 82.938 lei | 61.459 lei | 19.101 lei | 26.905 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 255.392 lei | 320.455 lei | 197.818 lei | 111.460 lei | 253.806 lei | 148.134 lei | 116.246 lei | 114.658 lei | 73.169 lei | 4.047 lei | 3.367 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 255.392 lei | 320.455 lei | 197.818 lei | 111.460 lei | 253.806 lei | 148.134 lei | 116.246 lei | 114.658 lei | 73.169 lei | 4.047 lei | 3.367 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 573.905 lei | 398.939 lei | 225.105 lei | 129.696 lei | 274.816 lei | 162.150 lei | 215.778 lei | 151.082 lei | 78.529 lei | 9.081 lei | 7.705 lei |
| Datorii | 208.792 lei | 78.108 lei | 27.295 lei | 17.874 lei | 20.650 lei | 13.656 lei | 8.186 lei | 9.210 lei | 5.000 lei | 1.314 lei | 3.985 lei |
| Capitaluri proprii | 365.113 lei | 320.831 lei | 197.810 lei | 111.822 lei | 254.166 lei | 148.494 lei | 207.592 lei | 141.872 lei | 73.529 lei | 7.767 lei | 3.720 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 3 | 2 | 1 | 1 | 1 | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este IT SETUP SOLUTIONS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, IT SETUP SOLUTIONS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul IT SETUP SOLUTIONS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Timișoara, județul Timiș (ARIEȘ, nr. 19, et. I, CASA TINERETULUI, SALA 123); numărul de înmatriculare e J|35|656|2014, din 12.03.2014.
Ce cifră de afaceri a avut IT SETUP SOLUTIONS SRL în 2025?
621.835 lei, cu 14% peste 2024 (547.349 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 255.392 lei.
Câți salariați are IT SETUP SOLUTIONS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre IT SETUP SOLUTIONS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.