FINCO RADACINI SRL — dosare în instanță
Numele FINCO RADACINI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 26 iunie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 25 iunie 2026
- Ultima activitate
- 26 iunie 2026
- Rol dominant
- Pârât — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 32872865)
- CUI
- 32872865
- Denumire
- FINCO RĂDĂCINI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|03|312|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.03.2014
- Sediu
- BUCUREȘTI, nr. 15, bl. 21, sc. A, et. 4, ap. 15, CAMERA NR.1, Municipiul Pitești, Argeș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0111 Cultivarea cerealelor (exclusiv orez), plantelor leguminoase și a plantelor producătoare de semințe oleaginoase · rev. 2
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 2
- 0163 Activități după recoltare · rev. 2
- 0164 Pregătirea semințelor · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 143.890 lei (+96% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 44,5 mii lei · 2025 143,9 mii lei · maxim 2023 147,7 mii lei · minim 2016 31,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 47,3 mii lei · 2025 86 mii lei · maxim 2020 199,1 mii lei · minim 2022 −76,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2021 0 · maxim 2015 0 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 143.890 lei | 73.247 lei | 147.720 lei | 135.817 lei | 105.610 lei | 96.731 lei | 145.512 lei | 67.351 lei | 81.674 lei | 31.743 lei | 44.534 lei |
| Venituri totale | 250.648 lei | 259.075 lei | 192.629 lei | 256.772 lei | 200.935 lei | 268.843 lei | 151.902 lei | 197.503 lei | 145.335 lei | 144.197 lei | 121.998 lei |
| Cheltuieli totale | 150.780 lei | 147.987 lei | 128.949 lei | 329.633 lei | 69.639 lei | 69.663 lei | 124.789 lei | 115.286 lei | 94.864 lei | 103.107 lei | 73.378 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 85.965 lei | 95.447 lei | 59.692 lei | 0 lei | 128.128 lei | 199.095 lei | 22.748 lei | 79.995 lei | 48.021 lei | 40.137 lei | 47.283 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 76.935 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 85.965 lei | 95.447 lei | 59.692 lei | -76.935 lei | 128.128 lei | 199.095 lei | 22.748 lei | 79.995 lei | 48.021 lei | 40.137 lei | 47.283 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 766.867 lei | 860.849 lei | 719.537 lei | 625.892 lei | 624.593 lei | 476.678 lei | 261.225 lei | 239.154 lei | 179.178 lei | 104.801 lei | 121.193 lei |
| Datorii | 680.462 lei | 200.409 lei | 154.544 lei | 120.591 lei | 42.357 lei | 22.570 lei | 6.212 lei | 6.889 lei | 26.908 lei | 553 lei | 57.082 lei |
| Capitaluri proprii | 86.405 lei | 660.440 lei | 564.993 lei | 505.301 lei | 582.236 lei | 454.108 lei | 255.013 lei | 232.265 lei | 152.270 lei | 104.248 lei | 64.111 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | — | 0 | 0 | — | — | — | — | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 13517/280/2026 | Judecătoria Pitești | Litigii cu profesioniștii | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare FINCO RADACINI SRL?
FINCO RADACINI SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 26 iunie 2026.
În ce calitate apare cel mai des FINCO RADACINI SRL?
Cel mai des ca pârât (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.