CONESILV PREST S.R.L.
CONESILV PREST S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Gurișoara, Comuna Mihăești, Vâlcea, CUI 32861238. Cifră de afaceri 2025: 3.620.114 lei, 6 salariați. Date ONRC
Registru
- CUI
- 32861238
- Denumire
- CONESILV PREST S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|38|119|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.02.2014
- Sediu
- Principală, nr. 2, Sat Gurișoara, Comuna Mihăești, Vâlcea
- Activități autorizate (CAEN)
- 0811 Extracția pietrei ornamentale și a pietrei pentru construcții, extracția pietrei calcaroase, ghipsului, cretei și a ardeziei · rev. 2
- 2370 Tăierea, fasonarea și finisarea pietrei · rev. 2
- 2521 Producția de radiatoare și cazane pentru încălzire centrală · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit, în magazine specializate · rev. 2
Arată toate (10)
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 7732 Activități de închiriere și leasing cu mașini și echipamente pentru construcții · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.620.114 lei (+15% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 26,7 mii lei · 2025 3,6 mil. lei · maxim 2025 3,6 mil. lei · minim 2015 26,7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −47,9 mii lei · 2025 435,9 mii lei · maxim 2024 690,5 mii lei · minim 2015 −47,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 2 · 2025 6 · maxim 2025 6 · minim 2017 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.620.114 lei | 3.154.271 lei | 2.249.146 lei | 2.036.664 lei | 1.443.777 lei | 1.236.985 lei | 722.673 lei | 277.735 lei | 99.528 lei | 61.417 lei | 26.688 lei |
| Venituri totale | 4.248.554 lei | 3.489.664 lei | 2.410.197 lei | 2.211.466 lei | 1.548.164 lei | 1.268.002 lei | 786.530 lei | 340.521 lei | 109.652 lei | 404.334 lei | 26.715 lei |
| Cheltuieli totale | 3.745.262 lei | 2.718.761 lei | 1.748.128 lei | 1.688.297 lei | 1.340.302 lei | 1.117.730 lei | 732.227 lei | 335.652 lei | 99.843 lei | 330.781 lei | 73.778 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 435.929 lei | 690.460 lei | 641.582 lei | 509.285 lei | 197.183 lei | 138.466 lei | 47.547 lei | 2.091 lei | 8.813 lei | 72.693 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 47.864 lei |
| Rezultat net | 435.929 lei | 690.460 lei | 641.582 lei | 509.285 lei | 197.183 lei | 138.466 lei | 47.547 lei | 2.091 lei | 8.813 lei | 72.693 lei | -47.864 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 9.243.777 lei | 7.565.755 lei | 3.125.572 lei | 2.438.485 lei | 1.932.901 lei | 1.355.639 lei | 921.103 lei | 602.014 lei | 490.280 lei | 367.221 lei | 205.722 lei |
| Datorii | 2.573.223 lei | 1.146.345 lei | 1.575.300 lei | 1.529.796 lei | 1.533.496 lei | 1.153.417 lei | 857.347 lei | 585.806 lei | 476.163 lei | 361.917 lei | 273.110 lei |
| Capitaluri proprii | 3.651.087 lei | 3.215.158 lei | 1.550.272 lei | 908.689 lei | 399.405 lei | 202.222 lei | 63.756 lei | 16.208 lei | 14.117 lei | 5.304 lei | -67.388 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 6 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 4 | 2 | 1 | 2 | 2 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONESILV PREST S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONESILV PREST S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CONESILV PREST S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Gurișoara, Comuna Mihăești, județul Vâlcea (Principală, nr. 2); numărul de înmatriculare e J|38|119|2014, din 28.02.2014.
Ce cifră de afaceri a avut CONESILV PREST S.R.L. în 2025?
3.620.114 lei, cu 15% peste 2024 (3.154.271 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 435.929 lei.
Câți salariați are CONESILV PREST S.R.L.?
6 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONESILV PREST S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.