CONSTRUCTORI SERIOSI S.R.L.
CONSTRUCTORI SERIOSI S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov, CUI 32856410. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32856410
- Denumire
- CONSTRUCTORI SERIOSI S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|581|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 28.02.2014
- Sediu
- (Str) (Str) TUFELOR, nr. 37A, PARTER ,CAMERA 1, Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
Arată toate (22)
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- da
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2023 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2023, față de 2022.
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 757,5 mii lei · 2017 205,8 mii lei · maxim 2016 757,5 mii lei · minim 2017 205,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −218 lei · 2023 0 lei · maxim 2016 435,9 mii lei · minim 2018 −25,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 4 · 2020 0 · maxim 2016 4 · minim 2019 0.
| Indicator | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | — | — | — | — | 205.815 lei | 757.470 lei | — |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.982 lei | 0 lei | 205.815 lei | 757.470 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | — | 0 lei | 1.896 lei | 25.348 lei | 205.549 lei | 292.039 lei | 218 lei |
| Rezultat | |||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 86 lei | 0 lei | 0 lei | 435.912 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 25.348 lei | 1.792 lei | 0 lei | 218 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 86 lei | -25.348 lei | -1.792 lei | 435.912 lei | -218 lei |
| Bilanț | |||||||||
| Active totale | 419.013 lei | 419.013 lei | 419.013 lei | 419.013 lei | 419.013 lei | 419.153 lei | 451.232 lei | 469.566 lei | 472 lei |
| Datorii | 10.336 lei | 10.336 lei | 10.336 lei | 10.336 lei | 10.336 lei | 10.562 lei | 17.293 lei | 33.836 lei | 654 lei |
| Capitaluri proprii | 408.677 lei | 408.677 lei | 408.677 lei | 408.677 lei | 408.677 lei | 408.591 lei | 433.939 lei | 435.730 lei | -182 lei |
| Oameni | |||||||||
| Număr mediu de salariați | — | — | — | 0 | 0 | 1 | 2 | 4 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONSTRUCTORI SERIOSI S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONSTRUCTORI SERIOSI S.R.L. figurează în funcțiune, cu o alertă în registru. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.
Unde are sediul CONSTRUCTORI SERIOSI S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Ostratu, Comuna Corbeanca, județul Ilfov ((Str) (Str) TUFELOR, nr. 37A, PARTER ,CAMERA 1); numărul de înmatriculare e J|23|581|2014, din 28.02.2014.
De unde vin datele despre CONSTRUCTORI SERIOSI S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2023). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.