CARGOLINE YASMINE EXPRESS SRL
CARGOLINE YASMINE EXPRESS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Craiova, Dolj, CUI 32824922. Cifră de afaceri 2025: 2.408.853 lei, 8 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 32824922
- Denumire
- CARGOLINE YASMINE EXPRESS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|16|309|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 21.02.2014
- Sediu
- LYON, nr. 2, bl. G33, sc. 1, ap. 12, Municipiul Craiova, Dolj
- Activități autorizate (CAEN)
- 5611 Restaurante · rev. 3
- 5621 Activități de alimentație (catering) pentru evenimente · rev. 3
- 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.408.853 lei (+41% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 7 mii lei · 2025 2,4 mil. lei · maxim 2025 2,4 mil. lei · minim 2015 7 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −5,2 mii lei · 2025 290 mii lei · maxim 2025 290 mii lei · minim 2017 −35,6 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 2 · 2025 8 · maxim 2025 8 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.408.853 lei | 1.709.917 lei | 1.570.785 lei | 1.124.231 lei | fără bilanț | fără bilanț | 706.558 lei | 490.571 lei | 206.600 lei | 149.353 lei | 7.000 lei |
| Venituri totale | 2.410.215 lei | 1.709.917 lei | 1.570.785 lei | 1.139.231 lei | fără bilanț | fără bilanț | 706.558 lei | 494.066 lei | 206.600 lei | 149.892 lei | 7.000 lei |
| Cheltuieli totale | 2.063.442 lei | 1.411.779 lei | 1.385.858 lei | 951.037 lei | fără bilanț | fără bilanț | 614.809 lei | 453.932 lei | 237.515 lei | 111.030 lei | 12.006 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 289.989 lei | 247.857 lei | 169.217 lei | 177.043 lei | fără bilanț | fără bilanț | 84.682 lei | 35.237 lei | 0 lei | 35.973 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | — | — | — | — | fără bilanț | fără bilanț | — | — | 35.620 lei | 0 lei | 5.216 lei |
| Rezultat net | 289.989 lei | 247.857 lei | 169.217 lei | 177.043 lei | fără bilanț | fără bilanț | 84.682 lei | 35.237 lei | -35.620 lei | 35.973 lei | -5.216 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 605.846 lei | 422.669 lei | 338.457 lei | 291.727 lei | fără bilanț | fără bilanț | 114.597 lei | 33.222 lei | 13.671 lei | 28.068 lei | 10.589 lei |
| Datorii | 296.171 lei | 155.126 lei | 149.554 lei | 94.998 lei | fără bilanț | fără bilanț | 10.612 lei | 13.919 lei | 29.605 lei | 8.382 lei | 21.659 lei |
| Capitaluri proprii | 309.675 lei | 267.543 lei | 188.903 lei | 196.729 lei | fără bilanț | fără bilanț | 103.985 lei | 19.303 lei | -15.934 lei | 19.686 lei | -11.070 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 8 | 5 | 5 | 4 | fără bilanț | fără bilanț | 4 | 3 | 4 | 2 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CARGOLINE YASMINE EXPRESS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CARGOLINE YASMINE EXPRESS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CARGOLINE YASMINE EXPRESS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Craiova, județul Dolj (LYON, nr. 2, bl. G33, sc. 1, ap. 12); numărul de înmatriculare e J|16|309|2014, din 21.02.2014.
Ce cifră de afaceri a avut CARGOLINE YASMINE EXPRESS SRL în 2025?
2.408.853 lei, cu 41% peste 2024 (1.709.917 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 289.989 lei.
Câți salariați are CARGOLINE YASMINE EXPRESS SRL?
8 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CARGOLINE YASMINE EXPRESS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.