GENTLEMENS BARBER SHOP S.R.L.
GENTLEMENS BARBER SHOP S.R.L.: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 32806080. Cifră de afaceri 2025: 381.521 lei, 5 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 32806080
- Denumire
- GENTLEMENS BARBER SHOP S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|1885|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.02.2014
- Sediu
- GEMENI, nr. 86, CAMERA 2, București Sectorul 1, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 9602 Coafură și alte activități de înfrumusețare · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 381.521 lei (+27% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 168,4 mii lei · 2025 381,5 mii lei · maxim 2025 381,5 mii lei · minim 2015 168,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 1,5 mii lei · 2025 10,6 mii lei · maxim 2021 33,5 mii lei · minim 2024 −60,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 5 · maxim 2017 6 · minim 2015 3.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 381.521 lei | 299.822 lei | 290.711 lei | 297.177 lei | 260.748 lei | 208.533 lei | 248.266 lei | 243.446 lei | 209.940 lei | 218.508 lei | 168.404 lei |
| Venituri totale | 381.521 lei | 299.821 lei | 290.711 lei | 297.178 lei | 260.748 lei | 237.578 lei | 248.971 lei | 243.563 lei | 210.140 lei | 218.788 lei | 176.808 lei |
| Cheltuieli totale | 367.144 lei | 357.150 lei | 288.946 lei | 262.326 lei | 225.168 lei | 206.113 lei | 243.931 lei | 225.366 lei | 223.502 lei | 211.830 lei | 170.161 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 10.562 lei | 0 lei | 0 lei | 32.004 lei | 33.465 lei | 30.122 lei | 2.535 lei | 15.761 lei | 0 lei | 4.755 lei | 1.546 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 60.325 lei | 976 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 15.467 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 10.562 lei | -60.325 lei | -976 lei | 32.004 lei | 33.465 lei | 30.122 lei | 2.535 lei | 15.761 lei | -15.467 lei | 4.755 lei | 1.546 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 97.551 lei | 110.649 lei | 47.139 lei | 49.548 lei | 32.749 lei | 26.918 lei | 32.455 lei | 40.363 lei | 25.223 lei | 12.595 lei | 12.956 lei |
| Datorii | 135.076 lei | 158.736 lei | 32.727 lei | 23.292 lei | 38.497 lei | 66.131 lei | 101.790 lei | 112.433 lei | 113.050 lei | 84.955 lei | 89.959 lei |
| Capitaluri proprii | -37.525 lei | -48.087 lei | 14.412 lei | 26.256 lei | -5.748 lei | -39.213 lei | -69.335 lei | -72.070 lei | -87.827 lei | -72.360 lei | -77.003 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 5 | 5 | 5 | 6 | 5 | 5 | 6 | 6 | 6 | 5 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GENTLEMENS BARBER SHOP S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GENTLEMENS BARBER SHOP S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul GENTLEMENS BARBER SHOP S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (GEMENI, nr. 86, CAMERA 2); numărul de înmatriculare e J|40|1885|2014, din 18.02.2014.
Ce cifră de afaceri a avut GENTLEMENS BARBER SHOP S.R.L. în 2025?
381.521 lei, cu 27% peste 2024 (299.822 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 10.562 lei.
Câți salariați are GENTLEMENS BARBER SHOP S.R.L.?
5 salariați în medie în 2025 (5 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GENTLEMENS BARBER SHOP S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.