ROBIDAN SPEDITION SRL
ROBIDAN SPEDITION SRL: firmă în funcțiune din Sat Nădăștia, Comuna Almașu Mare, Alba, CUI 32778427. Cifră de afaceri 2025: 225.972 lei, 1 salariați. Date ONRC,
Registru
- CUI
- 32778427
- Denumire
- ROBIDAN SPEDITION SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|01|91|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.02.2014
- Sediu
- nr. 46, Sat Nădăștia, Comuna Almașu Mare, Alba
- Activități autorizate (CAEN)
- 4211 Lucrări de construcții ale drumurilor și autostrăzilor · rev. 3
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 3
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 22.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 225.972 lei (-1% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 264,4 mii lei · 2025 226 mii lei · maxim 2022 453,2 mii lei · minim 2017 203,4 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 87 mii lei · 2025 36,2 mii lei · maxim 2016 144,8 mii lei · minim 2024 −89,1 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2021 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 225.972 lei | 228.607 lei | 401.067 lei | 453.187 lei | 280.965 lei | 215.106 lei | 359.932 lei | 396.548 lei | 203.369 lei | 391.702 lei | 264.396 lei |
| Venituri totale | 225.972 lei | 241.107 lei | 409.567 lei | 457.038 lei | 291.628 lei | 225.794 lei | 369.899 lei | 396.549 lei | 206.271 lei | 391.709 lei | 264.397 lei |
| Cheltuieli totale | 179.674 lei | 327.819 lei | 369.826 lei | 416.322 lei | 261.789 lei | 174.125 lei | 255.589 lei | 284.878 lei | 174.081 lei | 235.159 lei | 168.895 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 36.218 lei | 0 lei | 35.644 lei | 36.184 lei | 27.029 lei | 49.152 lei | 108.503 lei | 107.705 lei | 30.129 lei | 144.798 lei | 86.970 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 89.123 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 36.218 lei | -89.123 lei | 35.644 lei | 36.184 lei | 27.029 lei | 49.152 lei | 108.503 lei | 107.705 lei | 30.129 lei | 144.798 lei | 86.970 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 195.961 lei | 161.900 lei | 204.220 lei | 489.809 lei | 577.658 lei | 535.082 lei | 533.495 lei | 434.105 lei | 281.747 lei | 255.651 lei | 86.763 lei |
| Datorii | 93.599 lei | 95.756 lei | 48.953 lei | 67.687 lei | 41.719 lei | 26.172 lei | 73.737 lei | 82.850 lei | 38.196 lei | 42.229 lei | 18.139 lei |
| Capitaluri proprii | 102.362 lei | 66.144 lei | 155.267 lei | 422.122 lei | 535.939 lei | 508.910 lei | 459.758 lei | 351.255 lei | 243.551 lei | 213.422 lei | 68.624 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ROBIDAN SPEDITION SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ROBIDAN SPEDITION SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ROBIDAN SPEDITION SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Nădăștia, Comuna Almașu Mare, județul Alba (nr. 46); numărul de înmatriculare e J|01|91|2014, din 12.02.2014.
Ce cifră de afaceri a avut ROBIDAN SPEDITION SRL în 2025?
225.972 lei, cu 1% sub 2024 (228.607 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 36.218 lei.
Câți salariați are ROBIDAN SPEDITION SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ROBIDAN SPEDITION SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.