GRANDE VET MAG S.R.L.
GRANDE VET MAG S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Monariu, Comuna Budacu de Jos, Bistrița-Năsăud, CUI 32758705. Cifră de afaceri 2025: 824.609 lei, 4 salariați.
Registru
- CUI
- 32758705
- Denumire
- GRANDE VET MAG S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|06|85|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 07.02.2014
- Sediu
- nr. 110, spatiul nr.3, Sat Monariu, Comuna Budacu de Jos, Bistrița-Năsăud
- Activități autorizate (CAEN)
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
- 4773 Comerț cu amănuntul al produselor farmaceutice · rev. 3
- 4774 Comerț cu amănuntul al articolelor medicale și ortopedice · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
Arată toate (23)
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 4792 Intermedieri în comerțul cu amănuntul specializat · rev. 3
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
- 5224 Manipulări · rev. 3
- 5225 Activități de servicii logistice pentru transporturi · rev. 3
- 5226 Alte activități anexe transporturilor · rev. 3
- 5320 Alte activități poștale și de curier · rev. 3
- 6811 Cumpărarea și vânzarea de bunuri imobiliare proprii · rev. 3
- 6820 închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 3
- 7320 Activități de studiere a pieței și de sondare a opiniei publice · rev. 3
- 7499 Alte activități profesionale, stiințifice și tehnice n.c.a. · rev. 3
- 8220 Activități ale centrelor de intermediere telefonică (call center) · rev. 3
- 8230 Activități de organizare a expozițiilor, târgurilor și congreselor · rev. 3
- 8292 Activități de ambalare · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
- 9699 Alte servicii personale n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 12.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 824.609 lei (+212% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2020 0 lei · 2025 824,6 mii lei · maxim 2025 824,6 mii lei · minim 2020 0 lei.
Rezultat net (lei): 2015 −678 lei · 2025 −16,2 mii lei · maxim 2017 0 lei · minim 2025 −16,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2024 2 · 2025 4 · maxim 2025 4 · minim 2024 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 824.609 lei | 264.012 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | — | — | — | — | — |
| Venituri totale | 829.213 lei | 265.403 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 845.454 lei | 277.538 lei | — | 427 lei | 44 lei | — | — | — | — | 105 lei | 678 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 16.241 lei | 12.135 lei | 0 lei | 427 lei | 44 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 105 lei | 678 lei |
| Rezultat net | -16.241 lei | -12.135 lei | 0 lei | -427 lei | -44 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | -105 lei | -678 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 77.789 lei | 31.223 lei | -427 lei | — | 0 lei | 44 lei | 44 lei | 44 lei | 44 lei | 44 lei | 149 lei |
| Datorii | 107.692 lei | 44.885 lei | 1.100 lei | 1.527 lei | 1.100 lei | 1.100 lei | 1.100 lei | 1.100 lei | 1.100 lei | 1.100 lei | 1.100 lei |
| Capitaluri proprii | -29.903 lei | -13.662 lei | -1.527 lei | -1.527 lei | -1.100 lei | -1.056 lei | -1.056 lei | -1.056 lei | -1.056 lei | -1.056 lei | -951 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 2 | — | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GRANDE VET MAG S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GRANDE VET MAG S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 12.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GRANDE VET MAG S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Monariu, Comuna Budacu de Jos, județul Bistrița-Năsăud (nr. 110, spatiul nr.3); numărul de înmatriculare e J|06|85|2014, din 07.02.2014.
Ce cifră de afaceri a avut GRANDE VET MAG S.R.L. în 2025?
824.609 lei, cu 212% peste 2024 (264.012 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 16.241 lei.
Câți salariați are GRANDE VET MAG S.R.L.?
4 salariați în medie în 2025 (2 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GRANDE VET MAG S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (12.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.