BEST COCKTAILS SRL — dosare în instanță
Numele BEST COCKTAILS SRL apare în 3 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 3
- Primul dosar
- 09 aprilie 2025
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Reclamant — 3 din 3 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 32743089)
- CUI
- 32743089
- Denumire
- BEST COCKTAILS S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|1260|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 04.02.2014
- Sediu
- IANCULUI, nr. 8, bl. 114A, sc. B, et. 5, ap. 67, CAMERA 1, București Sectorul 2, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4617 Intermedieri în comerțul cu produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.028.959 lei (+26% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2016 89,9 mii lei · 2025 2 mil. lei · maxim 2025 2 mil. lei · minim 2016 89,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −11,3 mii lei · 2025 41,8 mii lei · maxim 2024 129,3 mii lei · minim 2020 −44,8 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2025 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.028.959 lei | 1.604.702 lei | 1.284.898 lei | 980.926 lei | 571.656 lei | 284.272 lei | 433.608 lei | 289.517 lei | 204.384 lei | 89.906 lei | — |
| Venituri totale | 2.033.368 lei | 1.617.161 lei | 1.312.406 lei | 998.583 lei | 572.705 lei | 288.822 lei | 433.741 lei | 289.536 lei | 204.384 lei | 89.943 lei | 0 lei |
| Cheltuieli totale | 1.981.022 lei | 1.445.730 lei | 1.206.388 lei | 963.570 lei | 603.393 lei | 325.632 lei | 426.969 lei | 307.003 lei | 196.512 lei | 83.858 lei | 11.255 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 41.819 lei | 129.272 lei | 92.934 lei | 25.030 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 1.740 lei | 4.002 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 40.755 lei | 44.791 lei | 6.241 lei | 26.122 lei | 0 lei | 0 lei | 11.255 lei |
| Rezultat net | 41.819 lei | 129.272 lei | 92.934 lei | 25.030 lei | -40.755 lei | -44.791 lei | -6.241 lei | -26.122 lei | 1.740 lei | 4.002 lei | -11.255 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 755.380 lei | 551.371 lei | 339.316 lei | 271.329 lei | 136.465 lei | 131.712 lei | 156.921 lei | 85.884 lei | 69.149 lei | 34.013 lei | 2.436 lei |
| Datorii | 606.607 lei | 444.416 lei | 361.633 lei | 386.580 lei | 276.746 lei | 231.238 lei | 211.655 lei | 134.377 lei | 91.520 lei | 58.124 lei | 30.550 lei |
| Capitaluri proprii | 148.773 lei | 106.955 lei | -22.317 lei | -115.251 lei | -140.281 lei | -99.526 lei | -54.734 lei | -48.493 lei | -22.371 lei | -24.111 lei | -28.114 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Unde se judecă — 3 instanțe în 1 județ
Cele mai multe la Judecătoria Sectorului 3 (1 · 33%), apoi Judecătoria Sectorului 4 (1) și Judecătoria Sectorului 6 (1).
| Instanță | Județ | Grad | Dosare |
|---|---|---|---|
| Judecătoria Sectorului 3 | București | Judecătorie | 1 |
| Judecătoria Sectorului 4 | București | Judecătorie | 1 |
| Judecătoria Sectorului 6 | București | Judecătorie | 1 |
Calitate procesuală
- Reclamant: 3
Categorii de dosare
- Litigii cu profesioniștii: 3
Stadii procesuale
- Fond: 3
Dosare pe ani
- 2025: 3
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 7130/303/2025 | Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
| 10420/301/2025 | Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
| 10036/4/2025 | Judecatoria SECTORUL 4 BUCURESTI | Litigii cu profesioniștii | Fond | Reclamant |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare BEST COCKTAILS SRL?
BEST COCKTAILS SRL apare în 3 dosare publice la 3 instanțe; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
La ce instanțe apare cel mai des BEST COCKTAILS SRL?
Cel mai des la Judecatoria SECTORUL 3 BUCURESTI (1), Judecatoria SECTORUL 4 BUCURESTI (1) și Judecatoria SECTORUL 6 BUCURESTI (1).
În ce calitate apare cel mai des BEST COCKTAILS SRL?
Cel mai des ca reclamant (3 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia litigii cu profesioniștii (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă reclamant?
Reclamant: persoana care a formulat cererea de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 23 octombrie 2026.