BALKAN WALLNUT SRL

BALKAN WALLNUT SRL: firmă în funcțiune din București Sectorul 1, București, CUI 32727261. Cifră de afaceri 2016: 12.468 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
32727261
Denumire
BALKAN WALLNUT SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|40|1065|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
30.01.2014
Sediu
16 FEBRUARIE, nr. 53, ap. 4, PARTER, București Sectorul 1, București
Activități autorizate (CAEN)
  • 1082 Fabricarea produselor din cacao, a ciocolatei și a produselor zaharoase · rev. 2
  • 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
  • 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
  • 4621 Comerț cu ridicata al cerealelor, semințelor, furajelor și tutunului neprelucrat · rev. 2
  • 4631 Comerț cu ridicata al fructelor și legumelor · rev. 2
  • 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Arată toate (9)
  • 5210 Depozitări · rev. 2
  • 5224 Manipulări · rev. 2
  • 8292 Activități de ambalare · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
da
Verificat la ANAF
22.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2016 · 2 bilanțuri

Financiar · 2015–2016 · 2 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2016, față de 2015.

În 2016, cifra de afaceri netă a fost 12.468 lei (-100% față de 2015).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 3,4 mil. lei · 2016 12,5 mii lei · maxim 2015 3,4 mil. lei · minim 2016 12,5 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −17 mii lei · 2016 −17,7 mii lei · maxim 2015 −17 mii lei · minim 2016 −17,7 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · maxim 2016 1 · minim 2016 1.

Indicator20162015
Activitate
Cifră de afaceri netă12.468 lei3.434.107 lei
Venituri totale22.468 lei3.434.976 lei
Cheltuieli totale39.494 lei3.451.991 lei
Rezultat
Profit net0 lei0 lei
Pierdere netă17.700 lei17.015 lei
Rezultat net-17.700 lei-17.015 lei
Bilanț
Active totale3.193.913 lei3.236.608 lei
Datorii3.228.721 lei3.253.716 lei
Capitaluri proprii-34.808 lei-17.108 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1—

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este BALKAN WALLNUT SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, BALKAN WALLNUT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 22.10.2026, era neplătitoare de TVA și inactivă fiscal.

Unde are sediul BALKAN WALLNUT SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în București Sectorul 1, județul București (16 FEBRUARIE, nr. 53, ap. 4, PARTER); numărul de înmatriculare e J|40|1065|2014, din 30.01.2014.

Ce cifră de afaceri a avut BALKAN WALLNUT SRL în 2016?

12.468 lei, cu 100% sub 2015 (3.434.107 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 17.700 lei.

Câți salariați are BALKAN WALLNUT SRL?

1 salariat în medie în 2016, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre BALKAN WALLNUT SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (22.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2016). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.