ROMSERVICE TERMO SOLUTIONS SRL

ROMSERVICE TERMO SOLUTIONS SRL: firmă în funcțiune din Sat Țegheș, Comuna Domnești, Ilfov, CUI 32673633. Cifră de afaceri 2025: 7.218.637 lei, 2 salariați. Date

Registru

CUI
32673633
Denumire
ROMSERVICE TERMO SOLUTIONS SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|127|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
20.01.2014
Sediu
Căminului, nr. 16E, parter, cam. 3, Sat Țegheș, Comuna Domnești, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 3
  • 4684 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 3
  • 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
  • 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 3
  • 7120 Activități de testări și analize tehnice · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 7.218.637 lei (+12% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 291 mii lei · 2025 7,2 mil. lei · maxim 2025 7,2 mil. lei · minim 2015 291 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 52,8 mii lei · 2025 628,9 mii lei · maxim 2025 628,9 mii lei · minim 2016 −35,9 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 4 · 2025 2 · maxim 2018 6 · minim 2021 1.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă7.218.637 lei6.441.920 lei5.580.889 lei5.074.319 lei4.423.215 lei3.096.455 lei2.061.643 lei1.475.340 lei1.450.400 lei377.571 lei291.027 lei
Venituri totale7.234.476 lei6.577.501 lei5.785.770 lei5.281.391 lei4.499.703 lei3.298.689 lei2.623.902 lei1.981.321 lei1.451.798 lei377.571 lei291.027 lei
Cheltuieli totale6.445.836 lei6.097.522 lei5.503.764 lei4.890.310 lei3.934.815 lei2.948.537 lei2.054.886 lei1.411.113 lei1.431.456 lei409.713 lei229.537 lei
Rezultat
Profit net628.890 lei390.682 lei229.658 lei345.832 lei523.572 lei318.762 lei542.661 lei550.216 lei5.529 lei0 lei52.759 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei35.930 lei0 lei
Rezultat net628.890 lei390.682 lei229.658 lei345.832 lei523.572 lei318.762 lei542.661 lei550.216 lei5.529 lei-35.930 lei52.759 lei
Bilanț
Active totale2.496.159 lei1.792.018 lei1.262.505 lei1.036.669 lei1.528.434 lei1.162.031 lei1.222.430 lei1.202.423 lei843.339 lei347.242 lei166.710 lei
Datorii1.866.789 lei1.451.028 lei1.124.207 lei877.513 lei925.100 lei465.390 lei340.580 lei597.300 lei788.284 lei294.793 lei78.722 lei
Capitaluri proprii629.370 lei340.990 lei138.298 lei159.156 lei603.334 lei690.141 lei881.850 lei605.123 lei55.055 lei52.449 lei87.988 lei
Oameni
Număr mediu de salariați2—221236544

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ROMSERVICE TERMO SOLUTIONS SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, ROMSERVICE TERMO SOLUTIONS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ROMSERVICE TERMO SOLUTIONS SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Țegheș, Comuna Domnești, județul Ilfov (Căminului, nr. 16E, parter, cam. 3); numărul de înmatriculare e J|23|127|2014, din 20.01.2014.

Ce cifră de afaceri a avut ROMSERVICE TERMO SOLUTIONS SRL în 2025?

7.218.637 lei, cu 12% peste 2024 (6.441.920 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 628.890 lei.

Câți salariați are ROMSERVICE TERMO SOLUTIONS SRL?

2 salariați în medie în 2025, după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ROMSERVICE TERMO SOLUTIONS SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.