DAD ANAFAR SRL — dosare în instanță
Numele DAD ANAFAR SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 3
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 17 noiembrie 2022
- Ultima activitate
- 14 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 2 din 3 dosare cu calitate cunoscută (67%)
Din registrul firmelor (CUI 32663257)
- CUI
- 32663257
- Denumire
- DAD ANAFAR SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|17|48|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 16.01.2014
- Sediu
- LIEȘTI, nr. 2310B, Sat Liești, Comuna Liești, Galați
- Activități autorizate (CAEN)
- 4672 Comerț cu ridicata al metalelor și minereurilor metalice · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 2.705.606 lei (-29% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 589,9 mii lei · 2025 2,7 mil. lei · maxim 2022 5,7 mil. lei · minim 2016 416,6 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 38,5 mii lei · 2025 1,3 mii lei · maxim 2022 447,6 mii lei · minim 2023 −176,9 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2021 1 · 2025 1 · maxim 2021 1 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 2.705.606 lei | 3.788.834 lei | 1.085.598 lei | 5.736.268 lei | 1.619.516 lei | 1.000.292 lei | 805.819 lei | 556.647 lei | 612.056 lei | 416.598 lei | 589.929 lei |
| Venituri totale | 2.708.021 lei | 3.788.834 lei | 1.085.598 lei | 5.736.268 lei | 1.619.516 lei | 1.047.383 lei | 806.016 lei | 556.647 lei | 612.056 lei | 416.624 lei | 589.979 lei |
| Cheltuieli totale | 2.684.328 lei | 3.523.960 lei | 1.262.541 lei | 5.213.831 lei | 1.706.443 lei | 893.585 lei | 719.539 lei | 483.249 lei | 552.403 lei | 408.435 lei | 542.547 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.349 lei | 195.312 lei | 0 lei | 447.637 lei | 0 lei | 123.789 lei | 62.297 lei | 56.674 lei | 41.291 lei | 5.133 lei | 38.467 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 176.943 lei | 0 lei | 101.605 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.349 lei | 195.312 lei | -176.943 lei | 447.637 lei | -101.605 lei | 123.789 lei | 62.297 lei | 56.674 lei | 41.291 lei | 5.133 lei | 38.467 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 3.162.201 lei | 3.203.528 lei | 2.501.000 lei | 3.176.298 lei | 1.835.047 lei | 1.447.347 lei | 1.028.214 lei | 207.375 lei | 315.348 lei | 196.932 lei | 253.539 lei |
| Datorii | 2.544.096 lei | 2.586.772 lei | 2.005.724 lei | 2.504.079 lei | 1.610.465 lei | 1.121.160 lei | 825.816 lei | 67.274 lei | 231.921 lei | 154.795 lei | 216.536 lei |
| Capitaluri proprii | 618.105 lei | 616.756 lei | 495.276 lei | 672.219 lei | 224.582 lei | 326.187 lei | 202.398 lei | 140.101 lei | 83.427 lei | 42.137 lei | 37.003 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 2
- Pârât: 1
Categorii de dosare
- Civil: 3
Stadii procesuale
- Fond: 3
Dosare pe ani
- 2022: 1
- 2024: 1
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 3 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 2134/838/2022 | Judecatoria LIESTI | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 2079/838/2024 | Judecatoria LIESTI | Civil | Fond | Terţ poprit |
| 1105/838/2026 | Judecatoria LIESTI | Civil | Fond | Pârât |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare DAD ANAFAR SRL?
DAD ANAFAR SRL apare în 3 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 14 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des DAD ANAFAR SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (2 din 3 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (3 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă pârât?
Pârât: persoana împotriva căreia s-a formulat o cerere de chemare în judecată.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro. Datele acestei pagini au fost calculate la 08 noiembrie 2026.