MIDAVIAN CONSTRUCT SRL — dosare în instanță
Numele MIDAVIAN CONSTRUCT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 21 august 2024
- Ultima activitate
- 12 octombrie 2026
- Rol dominant
- Terţ poprit — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 32659647)
- CUI
- 32659647
- Denumire
- MIDAVIAN CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|40|312|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 15.01.2014
- Sediu
- DANUBIU, nr. 9, bl. 6f, sc. 1, et. 3, ap. 15, camera 2, București Sectorul 3, București
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
Arată toate (19)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 4791 Comerț cu amănuntul prin intermediul caselor de comenzi sau prin Internet · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 664.237 lei (-5% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 545,1 mii lei · 2025 664,2 mii lei · maxim 2016 1,3 mil. lei · minim 2020 213,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 202,3 mii lei · 2025 97,4 mii lei · maxim 2016 594,1 mii lei · minim 2023 −141,3 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 14 · 2025 4 · maxim 2016 24 · minim 2025 4.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 664.237 lei | 697.746 lei | 647.796 lei | 323.771 lei | 926.170 lei | 213.824 lei | 732.010 lei | 550.181 lei | 1.177.073 lei | 1.250.110 lei | 545.136 lei |
| Venituri totale | 664.337 lei | 697.913 lei | 647.796 lei | 415.648 lei | 869.108 lei | 309.746 lei | 736.211 lei | 550.501 lei | 1.177.073 lei | 1.250.110 lei | 545.146 lei |
| Cheltuieli totale | 550.584 lei | 642.709 lei | 782.588 lei | 517.282 lei | 736.629 lei | 347.441 lei | 840.726 lei | 331.149 lei | 635.804 lei | 542.820 lei | 304.271 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 97.374 lei | 39.185 lei | 0 lei | 0 lei | 122.993 lei | 0 lei | 0 lei | 213.752 lei | 522.744 lei | 594.084 lei | 202.334 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 141.270 lei | 105.264 lei | 0 lei | 40.215 lei | 112.098 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 97.374 lei | 39.185 lei | -141.270 lei | -105.264 lei | 122.993 lei | -40.215 lei | -112.098 lei | 213.752 lei | 522.744 lei | 594.084 lei | 202.334 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 75.552 lei | 117.668 lei | 115.505 lei | 100.123 lei | 197.551 lei | 309.896 lei | 200.245 lei | 1.501.252 lei | 1.521.938 lei | 1.303.222 lei | 621.794 lei |
| Datorii | 79.843 lei | 219.333 lei | 256.355 lei | 76.976 lei | 49.455 lei | 253.214 lei | 92.823 lei | 47.734 lei | 66.170 lei | 307.090 lei | 219.746 lei |
| Capitaluri proprii | -4.291 lei | -101.665 lei | -140.850 lei | 23.147 lei | 148.096 lei | 56.682 lei | 107.422 lei | 1.453.518 lei | 1.455.768 lei | 996.132 lei | 402.048 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 4 | 5 | 5 | 5 | 6 | 6 | 9 | 8 | 20 | 24 | 14 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Terţ poprit: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2024: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 5136/232/2024 | Judecătoria Găești | Civil | Fond | Terţ poprit |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare MIDAVIAN CONSTRUCT SRL?
MIDAVIAN CONSTRUCT SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 12 octombrie 2026.
În ce calitate apare cel mai des MIDAVIAN CONSTRUCT SRL?
Cel mai des ca terţ poprit (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.