ONIȘA REINVENT CONSTRUCT S.R.L.

ONIȘA REINVENT CONSTRUCT S.R.L.: firmă în funcțiune din Loc. Cavnic, Oraș Cavnic, Maramureș, CUI 32653253. Cifră de afaceri 2025: 3.750.707 lei, 15 salariați. D

Registru

CUI
32653253
Denumire
ONIȘA REINVENT CONSTRUCT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|24|23|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
14.01.2014
Sediu
ZMEUREI, nr. 28, Loc. Cavnic, Oraș Cavnic, Maramureș
Activități autorizate (CAEN)
  • 2211 Fabricarea anvelopelor și a camerelor de aer; reșaparea și refacerea anvelopelor · rev. 2
  • 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
  • 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
  • 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
  • 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
  • 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
Arată toate (21)
  • 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
  • 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
  • 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
  • 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
  • 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
  • 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
  • 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
  • 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
  • 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
  • 4520 Întreținerea și repararea autovehiculelor · rev. 2
  • 5510 Hoteluri și alte facilități de cazare similare · rev. 2
  • 5520 Facilități de cazare pentru vacanțe și perioade de scurtă durată · rev. 2
  • 5610 Restaurante · rev. 2
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 2
  • 9601 Spălarea și curățarea (uscată) articolelor textile și a produselor din blană · rev. 2

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
17.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.750.707 lei (+9% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 1,3 mil. lei · 2025 3,8 mil. lei · maxim 2021 4,3 mil. lei · minim 2015 1,3 mil. lei.

Rezultat net (lei): 2015 134,2 mii lei · 2025 302,3 mii lei · maxim 2020 825,6 mii lei · minim 2022 31,1 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 12 · 2025 15 · maxim 2019 16 · minim 2015 12.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă3.750.707 lei3.441.467 lei2.753.122 lei2.444.731 lei4.262.377 lei2.319.313 lei2.111.111 lei1.953.992 lei1.540.844 lei1.383.059 lei1.252.976 lei
Venituri totale3.808.922 lei3.477.702 lei2.977.806 lei2.475.883 lei4.307.955 lei2.333.178 lei2.121.647 lei1.964.674 lei1.659.155 lei1.525.274 lei1.265.564 lei
Cheltuieli totale3.451.552 lei3.266.653 lei2.823.806 lei2.429.966 lei3.523.166 lei1.490.099 lei1.697.056 lei1.594.400 lei1.469.299 lei1.462.386 lei1.115.677 lei
Rezultat
Profit net302.337 lei173.509 lei138.464 lei31.088 lei755.203 lei825.615 lei404.613 lei350.672 lei174.432 lei45.944 lei134.179 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net302.337 lei173.509 lei138.464 lei31.088 lei755.203 lei825.615 lei404.613 lei350.672 lei174.432 lei45.944 lei134.179 lei
Bilanț
Active totale2.364.909 lei2.434.754 lei2.098.268 lei1.874.087 lei2.368.625 lei1.636.357 lei865.182 lei968.887 lei554.328 lei494.059 lei352.195 lei
Datorii393.228 lei613.901 lei392.821 lei223.040 lei497.668 lei276.250 lei175.770 lei285.728 lei221.841 lei231.980 lei32.078 lei
Capitaluri proprii1.971.681 lei1.820.853 lei1.705.447 lei1.651.047 lei1.870.957 lei1.360.107 lei689.412 lei683.159 lei332.487 lei262.079 lei320.117 lei
Oameni
Număr mediu de salariați1515151516151615151512

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este ONIȘA REINVENT CONSTRUCT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 02.09.2026, ONIȘA REINVENT CONSTRUCT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul ONIȘA REINVENT CONSTRUCT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Loc. Cavnic, Oraș Cavnic, județul Maramureș (ZMEUREI, nr. 28); numărul de înmatriculare e J|24|23|2014, din 14.01.2014.

Ce cifră de afaceri a avut ONIȘA REINVENT CONSTRUCT S.R.L. în 2025?

3.750.707 lei, cu 9% peste 2024 (3.441.467 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 302.337 lei.

Câți salariați are ONIȘA REINVENT CONSTRUCT S.R.L.?

15 salariați în medie în 2025 (15 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre ONIȘA REINVENT CONSTRUCT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.