GAZTUB ENTERPRISE SRL
GAZTUB ENTERPRISE SRL: firmă în funcțiune din Oraș Voluntari, Ilfov, CUI 32638342. Cifră de afaceri 2024: 8.733.592 lei, 2 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32638342
- Denumire
- GAZTUB ENTERPRISE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|23|26|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 10.01.2014
- Sediu
- TUDOR ARGHEZI, nr. 15, tarlaua 11, parcela 237, lotul A, Oraș Voluntari, Ilfov
- Activități autorizate (CAEN)
- 2410 Producția de metale feroase sub forme primare și de feroaliaje · rev. 2
- 2420 Producția de tuburi, țevi, profile tubulare și accesorii pentru acestea, din oțel · rev. 2
- 2431 Tragere la rece a barelor · rev. 2
- 2432 Laminare la rece a benzilor înguste · rev. 2
- 2433 Producția de profile obținute la rece · rev. 2
- 2434 Trefilarea firelor la rece · rev. 2
Arată toate (43)
- 3811 Colectarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3821 Tratarea și eliminarea deșeurilor nepericuloase · rev. 2
- 3831 Demontarea (dezasamblarea) mașinilor și echipamentelor scoase din uz pentru recuperarea materialelor · rev. 2
- 3832 Recuperarea materialelor reciclabile sortate · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4212 Lucrări de construcții a căilor ferate de suprafață și subterane · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4221 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru fluide · rev. 2
- 4222 Lucrări de construcții a proiectelor utilitare pentru electricitate și telecomunicații · rev. 2
- 4291 Construcții hidrotehnice · rev. 2
- 4299 Lucrări de construcții a altor proiecte inginerești n.c.a · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 4531 Comerț cu ridicata de piese și accesorii pentru autovehicule · rev. 2
- 4613 Intermedieri în comerțul cu material lemnos și materiale de construcții · rev. 2
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 2
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 2
- 4677 Comerț cu ridicata al deșeurilor și resturilor · rev. 2
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
- 5210 Depozitări · rev. 2
- 7021 Activități de consultanță în domeniul relațiilor publice și al comunicării · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
- 8560 Activități de servicii suport pentru învățământ · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2024 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2024, față de 2023.
În 2024, cifra de afaceri netă a fost 8.733.592 lei (+2% față de 2023).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 2,2 mil. lei · 2024 8,7 mil. lei · maxim 2022 10,4 mil. lei · minim 2016 1,7 mil. lei.
Rezultat net (lei): 2015 47,3 mii lei · 2024 269,2 mii lei · maxim 2021 1,9 mil. lei · minim 2017 −432,2 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2016 1 · 2024 2 · maxim 2021 4 · minim 2016 1.
| Indicator | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 8.733.592 lei | 8.552.797 lei | 10.375.539 lei | 6.685.672 lei | 4.316.348 lei | 6.829.415 lei | 3.718.879 lei | 2.995.565 lei | 1.724.268 lei | 2.165.685 lei |
| Venituri totale | 10.573.206 lei | 8.923.888 lei | 10.815.053 lei | 6.938.037 lei | 4.382.452 lei | 6.839.231 lei | 3.730.230 lei | 3.796.350 lei | 1.728.871 lei | 2.170.509 lei |
| Cheltuieli totale | 10.246.510 lei | 8.527.097 lei | 10.096.690 lei | 4.874.408 lei | 4.341.293 lei | 5.535.233 lei | 2.541.675 lei | 4.201.773 lei | 1.757.425 lei | 2.106.490 lei |
| Rezultat | ||||||||||
| Profit net | 269.214 lei | 312.729 lei | 579.832 lei | 1.893.854 lei | 34.528 lei | 1.277.624 lei | 1.151.748 lei | 0 lei | 0 lei | 47.337 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 432.174 lei | 30.115 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 269.214 lei | 312.729 lei | 579.832 lei | 1.893.854 lei | 34.528 lei | 1.277.624 lei | 1.151.748 lei | -432.174 lei | -30.115 lei | 47.337 lei |
| Bilanț | ||||||||||
| Active totale | 5.660.390 lei | 6.930.231 lei | 10.276.787 lei | 8.489.066 lei | 5.267.350 lei | 2.800.741 lei | 2.784.607 lei | 2.832.422 lei | 4.813.753 lei | 486.340 lei |
| Datorii | 5.370.125 lei | 6.596.419 lei | 9.675.904 lei | 7.118.794 lei | 5.223.511 lei | 1.992.630 lei | 1.680.181 lei | 2.879.844 lei | 4.429.000 lei | 318.956 lei |
| Capitaluri proprii | 273.334 lei | 316.881 lei | 583.952 lei | 1.370.272 lei | 43.839 lei | 808.111 lei | 1.104.426 lei | -47.422 lei | 384.753 lei | 167.384 lei |
| Oameni | ||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 2 | — | 4 | 3 | 1 | 2 | 1 | 1 | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este GAZTUB ENTERPRISE SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, GAZTUB ENTERPRISE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul GAZTUB ENTERPRISE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Oraș Voluntari, județul Ilfov (TUDOR ARGHEZI, nr. 15, tarlaua 11, parcela 237, lotul A); numărul de înmatriculare e J|23|26|2014, din 10.01.2014.
Ce cifră de afaceri a avut GAZTUB ENTERPRISE SRL în 2024?
8.733.592 lei, cu 2% peste 2023 (8.552.797 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 269.214 lei.
Câți salariați are GAZTUB ENTERPRISE SRL?
2 salariați în medie în 2024 (2 în 2023), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre GAZTUB ENTERPRISE SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2024). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.