DAYANAMAR INVEST 28 SRL
DAYANAMAR INVEST 28 SRL: firmă în funcțiune din Sat Răchiți, Comuna Runcu, Gorj, CUI 32631832. Cifră de afaceri 2025: 1.685.104 lei, 3 salariați. Date ONRC, MF,
Registru
- CUI
- 32631832
- Denumire
- DAYANAMAR INVEST 28 SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|12|2014
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 08.01.2014
- Sediu
- nr. 24/1, Sat Răchiți, Comuna Runcu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 1812 Alte activități de tipărire n.c.a. · rev. 3
- 4612 Intermedieri în comerțul cu combustibili, minereuri, metale și produse chimice pentru industrie · rev. 3
- 4618 Intermedieri în comerțul specializat în vânzarea produselor cu caracter specific, n.c.a. · rev. 3
- 4619 Intermedieri în comerțul cu produse diverse · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Arată toate (30)
- 4721 Comerț cu amănuntul al fructelor și legumelor proaspete · rev. 3
- 4722 Comerț cu amănuntul al cărnii și al produselor din carne · rev. 3
- 4723 Comerț cu amănuntul al peștelui, crustaceelor și moluștelor · rev. 3
- 4724 Comerț cu amănuntul al pâinii, produselor de patiserie și produselor zaharoase · rev. 3
- 4725 Comerț cu amănuntul al băuturilor · rev. 3
- 4726 Comerț cu amănuntul al produselor din tutun · rev. 3
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4740 Comerț cu amănuntul al echipamentului informatic și de telecomunicații · rev. 3
- 4751 Comerț cu amănuntul al textilelor · rev. 3
- 4752 Comerț cu amănuntul al articolelor de fierărie, al materialelor de construcții, al articolelor din sticlă și a celor pentru vopsit · rev. 3
- 4753 Comerț cu amănuntul al covoarelor, carpetelor, tapetelor și a altor acoperitoare de podea · rev. 3
- 4754 Comerț cu amănuntul al articolelor și aparatelor electrocasnice · rev. 3
- 4755 Comerț cu amănuntul al mobilei, al articolelor de iluminat și al altor articole de uz casnic n.c.a. · rev. 3
- 4762 Comerț cu amănuntul al ziarelor și articolelor de papetărie · rev. 3
- 4764 Comerț cu amănuntul al jocurilor și jucăriilor · rev. 3
- 4769 Comerț cu amănuntul de bunuri culturale și recreative n.c.a. · rev. 3
- 4771 Comerț cu amănuntul al îmbrăcămintei · rev. 3
- 4772 Comerț cu amănuntul al încălțămintei și articolelor din piele · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4776 Comerț cu amănuntul al florilor, plantelor și semințelor; comerț cu amănuntul al animalelor de companie și a hranei pentru acestea · rev. 3
- 4778 Comerț cu amănuntul al altor bunuri noi · rev. 3
- 4791 Intermedieri în comerțul cu amănuntul nespecializat · rev. 3
- 8210 Activități de secretariat și servicii suport · rev. 3
- 8299 Alte activități de servicii suport pentru întreprinderi n.c.a. · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 17.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 10 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 1.685.104 lei (-4% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 646,8 mii lei · 2025 1,7 mil. lei · maxim 2023 1,8 mil. lei · minim 2015 646,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 51,6 mii lei · 2025 36 mii lei · maxim 2019 129 mii lei · minim 2025 36 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 3 · maxim 2015 3 · minim 2016 2.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 1.685.104 lei | 1.751.162 lei | 1.821.923 lei | 1.462.786 lei | 1.194.072 lei | 1.331.912 lei | 1.196.605 lei | fără bilanț | 852.681 lei | 749.052 lei | 646.801 lei |
| Venituri totale | 1.685.104 lei | 1.763.089 lei | 1.821.923 lei | 1.462.786 lei | 1.194.072 lei | 1.333.841 lei | 1.219.726 lei | fără bilanț | 852.681 lei | 749.102 lei | 646.801 lei |
| Cheltuieli totale | 1.637.533 lei | 1.660.507 lei | 1.684.029 lei | 1.338.721 lei | 1.076.390 lei | 1.199.201 lei | 1.078.703 lei | fără bilanț | 760.204 lei | 669.009 lei | 585.331 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 36.030 lei | 84.692 lei | 125.424 lei | 111.631 lei | 107.171 lei | 124.057 lei | 128.990 lei | fără bilanț | 83.400 lei | 67.198 lei | 51.555 lei |
| Pierdere netă | — | — | — | — | — | — | — | fără bilanț | — | — | — |
| Rezultat net | 36.030 lei | 84.692 lei | 125.424 lei | 111.631 lei | 107.171 lei | 124.057 lei | 128.990 lei | fără bilanț | 83.400 lei | 67.198 lei | 51.555 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 143.195 lei | 169.972 lei | 156.774 lei | 130.914 lei | 162.339 lei | 151.625 lei | 175.900 lei | fără bilanț | 234.332 lei | 185.132 lei | 91.109 lei |
| Datorii | 98.960 lei | 79.039 lei | 28.109 lei | 19.043 lei | 54.176 lei | 27.368 lei | 46.710 lei | fără bilanț | 13.956 lei | 48.156 lei | 21.331 lei |
| Capitaluri proprii | 44.235 lei | 90.933 lei | 128.665 lei | 111.871 lei | 108.163 lei | 124.257 lei | 129.190 lei | fără bilanț | 220.376 lei | 136.976 lei | 69.778 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | 3 | fără bilanț | 2 | 2 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DAYANAMAR INVEST 28 SRL activă?
În registrul ONRC din 02.09.2026, DAYANAMAR INVEST 28 SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 17.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DAYANAMAR INVEST 28 SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Răchiți, Comuna Runcu, județul Gorj (nr. 24/1); numărul de înmatriculare e J|18|12|2014, din 08.01.2014.
Ce cifră de afaceri a avut DAYANAMAR INVEST 28 SRL în 2025?
1.685.104 lei, cu 4% sub 2024 (1.751.162 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 36.030 lei.
Câți salariați are DAYANAMAR INVEST 28 SRL?
3 salariați în medie în 2025 (3 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DAYANAMAR INVEST 28 SRL?
Din registrele publice: ONRC (02.09.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (17.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.