CLEAN CAR MUTU SRL

CLEAN CAR MUTU SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Pitești, Argeș, CUI 32630772. Cifră de afaceri 2019: 239.486 lei, 4 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.

Registru

CUI
32630772
Denumire
CLEAN CAR MUTU SRL
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|03|9|2014
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
08.01.2014
Sediu
GEORGE STEPHĂNESCU, nr. 4, bl. V1, et. 1, ap. 6, Camera nr.2, Cartier Găvana III, Municipiul Pitești, Argeș
Activități autorizate (CAEN)
  • 4671 Comerț cu ridicata al autovehiculelor · rev. 3
  • 4672 Comerț cu ridicata al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
  • 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
  • 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
  • 4781 Comerț cu amănuntul al autovehiculelor · rev. 3
  • 4782 Comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru autovehicule · rev. 3
Arată toate (16)
  • 4783 Comerț cu amănuntul al motocicletelor; comerț cu amănuntul al pieselor și accesoriilor pentru motociclete · rev. 3
  • 4933 Transporturi terestre de pasageri cu vehicule cu șofer, pe bază de comandă · rev. 3
  • 5630 Baruri și alte activități de servire a băuturilor · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 7712 Activități de închiriere și leasing cu autovehicule rutiere grele · rev. 3
  • 9020 Activități de interpretare artistică (spectacole) · rev. 3
  • 9039 Alte activități suport pentru creație și interpretare artistică · rev. 3
  • 9531 Repararea și întreținerea autovehiculelor · rev. 3
  • 9621 Activități de coafură și frizerie · rev. 3
  • 9622 Activități de tratament și înfrumusețare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
nu
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
INREGISTRAT

Financiar · 2015–2019 · 5 bilanțuri

Financiar · 2015–2019 · 5 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2019, față de 2018.

În 2019, cifra de afaceri netă a fost 239.486 lei (+25% față de 2018).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 61 mii lei · 2019 239,5 mii lei · maxim 2019 239,5 mii lei · minim 2015 61 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 7,3 mii lei · 2019 14 mii lei · maxim 2018 37,9 mii lei · minim 2017 6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2019 4 · maxim 2016 4 · minim 2015 1.

Indicator20192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă239.486 lei191.793 lei90.420 lei112.708 lei60.982 lei
Venituri totale243.986 lei191.793 lei150.421 lei112.708 lei60.982 lei
Cheltuieli totale227.498 lei152.002 lei142.966 lei94.929 lei51.819 lei
Rezultat
Profit net14.047 lei37.874 lei5.951 lei16.666 lei7.333 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei
Rezultat net14.047 lei37.874 lei5.951 lei16.666 lei7.333 lei
Bilanț
Active totale98.874 lei121.582 lei123.125 lei37.649 lei19.824 lei
Datorii23.504 lei60.259 lei99.676 lei20.151 lei18.992 lei
Capitaluri proprii75.370 lei61.323 lei23.449 lei17.498 lei832 lei
Oameni
Număr mediu de salariați44341

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este CLEAN CAR MUTU SRL activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, CLEAN CAR MUTU SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.

Unde are sediul CLEAN CAR MUTU SRL?

Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Pitești, județul Argeș (GEORGE STEPHĂNESCU, nr. 4, bl. V1, et. 1, ap. 6, Camera nr.2, Cartier Găvana III); numărul de înmatriculare e J|03|9|2014, din 08.01.2014.

Ce cifră de afaceri a avut CLEAN CAR MUTU SRL în 2019?

239.486 lei, cu 25% peste 2018 (191.793 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 14.047 lei.

Câți salariați are CLEAN CAR MUTU SRL?

4 salariați în medie în 2019 (4 în 2018), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre CLEAN CAR MUTU SRL?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2019). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.