MARTIN TRAVEL MANAGEMENT S.R.L.

MARTIN TRAVEL MANAGEMENT S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov, CUI 32624592. Cifră de afaceri 2025: 8.396.987 lei, 6 salariați. Date

Registru

CUI
32624592
Denumire
MARTIN TRAVEL MANAGEMENT S.R.L.
Formă juridică
societate cu răspundere limitată
Număr de înmatriculare
J|23|3067|2019
Stare în registru
în funcțiune
Data înmatriculării
11.07.2019
Sediu
Paris, nr. 3F, ap. 2, camera nr. 1, Sat Tunari, Comuna Tunari, Ilfov
Activități autorizate (CAEN)
  • 5232 Activități de intermediere pentru transportul de pasageri · rev. 3
  • 5540 Intermedieri pentru servicii de cazare · rev. 3
  • 5640 Intermedieri pentru servicii de alimentație și de servire a băuturilor · rev. 3
  • 6622 Activități ale agenților și broker-ilor de asigurări · rev. 3
  • 7711 Activități de închiriere și leasing cu autoturisme și autovehicule rutiere ușoare · rev. 3
  • 7751 Servicii de intermediere pentru închirierea și leasingul autoturismelor, autorulotelor și remorcilor · rev. 3
Arată toate (8)
  • 7911 Activități ale agențiilor turistice · rev. 3
  • 8292 Activități de ambalare · rev. 3

Fiscal

Plătitor de TVA
da
TVA la încasare
nu
Inactiv fiscal
nu
Verificat la ANAF
27.10.2026
Stare la Ministerul Finanțelor
TRANSFER(SOSIRE)

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri

Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.

În 2025, cifra de afaceri netă a fost 8.396.987 lei (-3% față de 2024).

Cifră de afaceri netă (lei): 2015 313,3 mii lei · 2025 8,4 mil. lei · maxim 2024 8,7 mil. lei · minim 2015 313,3 mii lei.

Rezultat net (lei): 2015 −185,6 mii lei · 2025 648,1 mii lei · maxim 2018 1,4 mil. lei · minim 2015 −185,6 mii lei.

Număr mediu de salariați (persoane): 2015 18 · 2025 6 · maxim 2015 18 · minim 2021 5.

Indicator20252024202320222021202020192018201720162015
Activitate
Cifră de afaceri netă8.396.987 lei8.654.787 lei7.612.207 lei4.844.240 lei2.766.660 lei1.331.330 lei2.183.829 lei2.834.584 lei771.159 lei524.252 lei313.263 lei
Venituri totale8.459.736 lei8.659.522 lei7.891.220 lei6.278.742 lei3.219.468 lei1.418.035 lei2.196.861 lei2.843.675 lei773.677 lei524.994 lei318.083 lei
Cheltuieli totale7.685.692 lei7.605.524 lei7.306.178 lei5.736.273 lei2.850.266 lei1.412.605 lei2.135.231 lei1.428.565 lei765.838 lei670.127 lei493.993 lei
Rezultat
Profit net648.086 lei905.488 lei491.386 lei491.237 lei342.882 lei0 lei40.771 lei1.386.354 lei131 lei0 lei0 lei
Pierdere netă0 lei0 lei0 lei0 lei0 lei1.856 lei0 lei0 lei0 lei149.434 lei185.575 lei
Rezultat net648.086 lei905.488 lei491.386 lei491.237 lei342.882 lei-1.856 lei40.771 lei1.386.354 lei131 lei-149.434 lei-185.575 lei
Bilanț
Active totale3.335.545 lei2.930.873 lei2.547.082 lei2.701.031 lei1.629.293 lei1.334.430 lei996.743 lei1.859.514 lei147.206 lei103.311 lei101.256 lei
Datorii2.687.259 lei1.798.782 lei2.055.496 lei2.199.744 lei1.266.218 lei1.275.322 lei935.779 lei679.679 lei549.682 lei462.923 lei295.087 lei
Capitaluri proprii648.286 lei1.132.091 lei491.586 lei501.287 lei343.082 lei39.115 lei40.971 lei1.159.842 lei-422.469 lei-379.612 lei-223.831 lei
Oameni
Număr mediu de salariați6665571414141818

„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.

Dosare

Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.

Întrebări frecvente

Este MARTIN TRAVEL MANAGEMENT S.R.L. activă?

În registrul ONRC din 19.10.2026, MARTIN TRAVEL MANAGEMENT S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.

Unde are sediul MARTIN TRAVEL MANAGEMENT S.R.L.?

Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Tunari, Comuna Tunari, județul Ilfov (Paris, nr. 3F, ap. 2, camera nr. 1); numărul de înmatriculare e J|23|3067|2019, din 11.07.2019.

Ce cifră de afaceri a avut MARTIN TRAVEL MANAGEMENT S.R.L. în 2025?

8.396.987 lei, cu 3% sub 2024 (8.654.787 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 648.086 lei.

Câți salariați are MARTIN TRAVEL MANAGEMENT S.R.L.?

6 salariați în medie în 2025 (6 în 2024), după situația financiară depusă.

De unde vin datele despre MARTIN TRAVEL MANAGEMENT S.R.L.?

Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.

Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.