DANILEV DURABIL CONSTRUCT SRL
DANILEV DURABIL CONSTRUCT SRL: firmă în funcțiune din Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu, CUI 32615926. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32615926
- Denumire
- DANILEV DURABIL CONSTRUCT SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|700|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.12.2013
- Sediu
- Înfundată, nr. 20, Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4211 Lucrări de construcții a drumurilor și autostrăzilor · rev. 2
- 4213 Construcția de poduri și tuneluri · rev. 2
- 4311 Lucrări de demolare a construcțiilor · rev. 2
- 4312 Lucrări de pregătire a terenului · rev. 2
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 2
Arată toate (17)
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4941 Transporturi rutiere de mărfuri · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- nu
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri
Financiar · 2022–2025 · 4 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
Cifră de afaceri netă (lei): 2022 1,1 mil. lei · 2023 418,9 mii lei · maxim 2022 1,1 mil. lei · minim 2023 418,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2022 1,1 mil. lei · 2025 0 lei · maxim 2022 1,1 mil. lei · minim 2024 0 lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2022 1 · 2023 1 · maxim 2022 1 · minim 2022 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 |
|---|---|---|---|---|
| Activitate | ||||
| Cifră de afaceri netă | — | — | 418.908 lei | 1.145.937 lei |
| Venituri totale | 0 lei | 0 lei | 418.908 lei | 1.145.937 lei |
| Cheltuieli totale | — | — | 160.550 lei | 76.004 lei |
| Rezultat | ||||
| Profit net | 0 lei | 0 lei | 254.169 lei | 1.058.790 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 0 lei | 0 lei | 254.169 lei | 1.058.790 lei |
| Bilanț | ||||
| Active totale | 455.424 lei | 455.424 lei | 455.424 lei | 146.763 lei |
| Datorii | 198.185 lei | 198.185 lei | 198.185 lei | 143.694 lei |
| Capitaluri proprii | 257.239 lei | 257.239 lei | 257.239 lei | 3.069 lei |
| Oameni | ||||
| Număr mediu de salariați | — | — | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DANILEV DURABIL CONSTRUCT SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DANILEV DURABIL CONSTRUCT SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era neplătitoare de TVA.
Unde are sediul DANILEV DURABIL CONSTRUCT SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Căscioarele, Comuna Găiseni, județul Giurgiu (Înfundată, nr. 20); numărul de înmatriculare e J|52|700|2013, din 23.12.2013.
De unde vin datele despre DANILEV DURABIL CONSTRUCT SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.