ROMPRICE CONSULTING SRL — dosare în instanță
Numele ROMPRICE CONSULTING SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 20 iunie 2026.
- Dosare publice
- 1
- Instanțe
- 1
- Primul dosar
- 19 iunie 2026
- Ultima activitate
- 20 iunie 2026
- Rol dominant
- Petent — 1 din 1 dosare cu calitate cunoscută (100%)
Din registrul firmelor (CUI 32613836)
- CUI
- 32613836
- Denumire
- ROMPRICE CONSULTING SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3154|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 23.12.2013
- Sediu
- SILISTRA, nr. 23, bl. A73, sc. B, et. 3, ap. 9, CAM.1, Municipiul Timișoara, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4110 Dezvoltare (promovare) imobiliară · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4511 Comerț cu autoturisme și autovehicule ușoare (sub 3,5 tone) · rev. 2
- 6820 Închirierea și subînchirierea bunurilor imobiliare proprii sau închiriate · rev. 2
- 6831 Agenții imobiliare · rev. 2
- 6910 Activități juridice · rev. 2
Arată toate (8)
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7490 Alte activități profesionale, științifice și tehnice n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 90.177 lei (+33% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 33,4 mii lei · 2025 90,2 mii lei · maxim 2018 134,4 mii lei · minim 2017 11,9 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −19,7 mii lei · 2025 41,7 mii lei · maxim 2018 101,7 mii lei · minim 2020 −42,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2023 1 · 2025 1 · maxim 2023 1 · minim 2023 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 90.177 lei | 67.595 lei | 110.300 lei | 41.279 lei | 99.940 lei | 26.858 lei | 47.240 lei | 134.439 lei | 11.889 lei | 62.466 lei | 33.401 lei |
| Venituri totale | 98.585 lei | 68.047 lei | 111.588 lei | 49.225 lei | 108.513 lei | 27.033 lei | 47.425 lei | 134.439 lei | 11.889 lei | 62.466 lei | 33.401 lei |
| Cheltuieli totale | 51.572 lei | 88.368 lei | 100.444 lei | 64.132 lei | 98.156 lei | 68.633 lei | 49.310 lei | 28.594 lei | 25.911 lei | 24.936 lei | 52.139 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 41.740 lei | 0 lei | 7.277 lei | 0 lei | 7.074 lei | 0 lei | 0 lei | 101.703 lei | 0 lei | 35.630 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 20.983 lei | 0 lei | 16.120 lei | 0 lei | 42.410 lei | 3.345 lei | 0 lei | 14.451 lei | 0 lei | 19.740 lei |
| Rezultat net | 41.740 lei | -20.983 lei | 7.277 lei | -16.120 lei | 7.074 lei | -42.410 lei | -3.345 lei | 101.703 lei | -14.451 lei | 35.630 lei | -19.740 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 111.883 lei | 32.009 lei | 79.851 lei | 69.322 lei | 70.783 lei | 108.679 lei | 105.198 lei | 121.090 lei | 13.002 lei | 19.472 lei | 9.016 lei |
| Datorii | 54.755 lei | 16.620 lei | 43.027 lei | 19.029 lei | 6.107 lei | 51.077 lei | 5.186 lei | 17.733 lei | 11.348 lei | 3.367 lei | 28.541 lei |
| Capitaluri proprii | 57.128 lei | 15.389 lei | 36.372 lei | 48.555 lei | 64.676 lei | 57.602 lei | 100.012 lei | 103.357 lei | 1.654 lei | 16.105 lei | -19.525 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | — | — | — | — | — | — | — | — |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Calitate procesuală
- Petent: 1
Categorii de dosare
- Civil: 1
Stadii procesuale
- Fond: 1
Dosare pe ani
- 2026: 1
Cifrele de mai sus sunt calculate din cele 1 dosare analizate.
Dosare recente
| Dosar | Instanță | Categorie | Stadiu | Calitate |
|---|---|---|---|---|
| 26498/325/2026 | Judecătoria Timișoara | Civil | Fond | Petent |
Pagina agregă dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică. Nu confirmă identitatea juridică (datele ECRIS nu conțin CUI). Sursa: portal.just.ro.
Întrebări frecvente
În câte dosare apare ROMPRICE CONSULTING SRL?
ROMPRICE CONSULTING SRL apare în 1 dosare publice la 1 instanță; ultima activitate: 20 iunie 2026.
În ce calitate apare cel mai des ROMPRICE CONSULTING SRL?
Cel mai des ca petent (1 din 1 dosare cu calitate cunoscută), în special în materia civil (1 dosare). Cifrele sunt calculate din dosarele analizate.
Ce înseamnă petent?
Petent: persoana care a formulat o cerere sau o plângere adresată instanței.
Confirmă această pagină că este firma pe care o căutați? De unde vin datele?
Nu. Pagina grupează dosarele publice în care apare acest nume de persoană juridică; datele din portalul instanțelor (ECRIS) nu conțin CUI, deci nu putem confirma identitatea juridică. Sursa: portal.just.ro.