SINTARI TECHNOLOGIES SRL
SINTARI TECHNOLOGIES SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Târgu Jiu, Gorj, CUI 32609800. Cifră de afaceri 2025: 186.766 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32609800
- Denumire
- SINTARI TECHNOLOGIES SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|18|633|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 20.12.2013
- Sediu
- SLT. MIHAI-CRISTIAN OANCEA, bl. 14, sc. 1, et. 2, ap. 129, Municipiul Târgu Jiu, Gorj
- Activități autorizate (CAEN)
- 6201 Activități de realizare a soft-ului la comandă (software orientat client) · rev. 2
- 6202 Activități de consultanță în tehnologia informației · rev. 2
- 7219 Cercetare- dezvoltare în alte științe naturale și inginerie · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 186.766 lei (-87% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 868,5 mii lei · 2025 186,8 mii lei · maxim 2024 1,5 mil. lei · minim 2025 186,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 40 mii lei · 2025 −28,7 mii lei · maxim 2024 1,2 mil. lei · minim 2025 −28,7 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 0 · 2025 1 · maxim 2016 2 · minim 2015 0.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 186.766 lei | 1.469.385 lei | 1.058.710 lei | 666.229 lei | 591.914 lei | 472.051 lei | 1.030.143 lei | 216.183 lei | 899.659 lei | 919.067 lei | 868.479 lei |
| Venituri totale | 188.058 lei | 1.471.771 lei | 1.060.570 lei | 666.948 lei | 598.117 lei | 473.247 lei | 1.034.625 lei | 216.184 lei | 900.478 lei | 919.755 lei | 869.379 lei |
| Cheltuieli totale | 201.915 lei | 183.812 lei | 84.081 lei | 37.433 lei | 66.114 lei | 130.200 lei | 555.946 lei | 68.529 lei | 898.394 lei | 872.678 lei | 821.665 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 0 lei | 1.243.814 lei | 965.895 lei | 614.177 lei | 514.247 lei | 330.023 lei | 447.774 lei | 141.169 lei | 1.153 lei | 38.016 lei | 39.967 lei |
| Pierdere netă | 28.732 lei | — | 0 lei | — | — | — | — | — | — | — | — |
| Rezultat net | -28.732 lei | 1.243.814 lei | 965.895 lei | 614.177 lei | 514.247 lei | 330.023 lei | 447.774 lei | 141.169 lei | 1.153 lei | 38.016 lei | 39.967 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 403.244 lei | 1.549.215 lei | 975.995 lei | 700.426 lei | 559.125 lei | 332.547 lei | 647.556 lei | 184.422 lei | 64.153 lei | 57.254 lei | 227.156 lei |
| Datorii | 171.356 lei | 240.119 lei | 9.860 lei | 85.972 lei | 22.628 lei | 2.297 lei | 199.329 lei | 2.969 lei | 23.869 lei | 18.124 lei | 6.042 lei |
| Capitaluri proprii | 231.888 lei | 1.309.096 lei | 966.135 lei | 614.454 lei | 536.497 lei | 330.250 lei | 448.227 lei | 181.453 lei | 40.284 lei | 39.130 lei | 221.114 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 2 | 0 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este SINTARI TECHNOLOGIES SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, SINTARI TECHNOLOGIES SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul SINTARI TECHNOLOGIES SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Târgu Jiu, județul Gorj (SLT. MIHAI-CRISTIAN OANCEA, bl. 14, sc. 1, et. 2, ap. 129); numărul de înmatriculare e J|18|633|2013, din 20.12.2013.
Ce cifră de afaceri a avut SINTARI TECHNOLOGIES SRL în 2025?
186.766 lei, cu 87% sub 2024 (1.469.385 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost o pierdere de 28.732 lei.
Câți salariați are SINTARI TECHNOLOGIES SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre SINTARI TECHNOLOGIES SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.