PP PEPINIERĂ ȘI PLANTAȚIE SRL
PP PEPINIERĂ ȘI PLANTAȚIE SRL: firmă în funcțiune din Sat Izvin, Oraș Recaș, Timiș, CUI 32606022. Cifră de afaceri 2025: 200.340 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF
Registru
- CUI
- 32606022
- Denumire
- PP PEPINIERĂ ȘI PLANTAȚIE SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|2026|2015
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 25.08.2015
- Sediu
- CAMERA 3, FOSTA FERMĂ 5, CONFORM CF. NR. 408988-C1-U1 RECAȘ, Sat Izvin, Oraș Recaș, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 0113 Cultivarea legumelor și a pepenilor, a rădăcinoaselor și tuberculiferelor · rev. 3
- 0130 Cultivarea plantelor pentru înmulțire · rev. 3
- 0161 Activități auxiliare pentru producția vegetală · rev. 3
- 1039 Prelucrarea și conservarea fructelor și legumelor n.c.a. · rev. 3
- 1084 Fabricarea condimentelor și ingredientelor · rev. 3
- 4637 Comerț cu ridicata cu cafea, ceai, cacao și condimente · rev. 3
Arată toate (7)
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- TRANSFER(SOSIRE)
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 9 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 200.340 lei (-55% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 64,8 mii lei · 2025 200,3 mii lei · maxim 2017 1,7 mil. lei · minim 2015 64,8 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −83,6 mii lei · 2025 750,1 mii lei · maxim 2025 750,1 mii lei · minim 2024 −252,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 1 · maxim 2018 5 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 200.340 lei | 449.804 lei | 888.274 lei | fără bilanț | 1.344.400 lei | 1.509.134 lei | fără bilanț | 1.590.040 lei | 1.694.413 lei | 253.941 lei | 64.786 lei |
| Venituri totale | 1.346.448 lei | 455.656 lei | 906.974 lei | fără bilanț | 1.394.639 lei | 1.552.198 lei | fără bilanț | 1.688.135 lei | 1.967.204 lei | 336.962 lei | 63.553 lei |
| Cheltuieli totale | 556.092 lei | 696.325 lei | 755.676 lei | fără bilanț | 1.070.777 lei | 1.047.906 lei | fără bilanț | 1.452.501 lei | 1.265.103 lei | 257.725 lei | 144.861 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 750.055 lei | 0 lei | 142.859 lei | fără bilanț | 312.001 lei | 489.199 lei | fără bilanț | 219.657 lei | 684.970 lei | 76.012 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 252.447 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | fără bilanț | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 83.567 lei |
| Rezultat net | 750.055 lei | -252.447 lei | 142.859 lei | fără bilanț | 312.001 lei | 489.199 lei | fără bilanț | 219.657 lei | 684.970 lei | 76.012 lei | -83.567 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 2.883.407 lei | 2.591.184 lei | 2.884.873 lei | fără bilanț | 2.646.507 lei | 2.526.671 lei | fără bilanț | 2.085.702 lei | 1.916.685 lei | 1.027.027 lei | 213.128 lei |
| Datorii | 1.056.738 lei | 1.014.570 lei | 1.055.811 lei | fără bilanț | 1.109.771 lei | 1.301.936 lei | fără bilanț | 1.388.194 lei | 1.438.835 lei | 1.234.147 lei | 496.260 lei |
| Capitaluri proprii | 1.826.669 lei | 1.576.614 lei | 1.829.062 lei | fără bilanț | 1.536.736 lei | 1.224.735 lei | fără bilanț | 697.508 lei | 477.850 lei | -207.120 lei | -283.132 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | fără bilanț | 5 | 5 | fără bilanț | 5 | 3 | 2 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este PP PEPINIERĂ ȘI PLANTAȚIE SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, PP PEPINIERĂ ȘI PLANTAȚIE SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul PP PEPINIERĂ ȘI PLANTAȚIE SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Izvin, Oraș Recaș, județul Timiș (CAMERA 3, FOSTA FERMĂ 5, CONFORM CF. NR. 408988-C1-U1 RECAȘ); numărul de înmatriculare e J|35|2026|2015, din 25.08.2015.
Ce cifră de afaceri a avut PP PEPINIERĂ ȘI PLANTAȚIE SRL în 2025?
200.340 lei, cu 55% sub 2024 (449.804 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 750.055 lei.
Câți salariați are PP PEPINIERĂ ȘI PLANTAȚIE SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre PP PEPINIERĂ ȘI PLANTAȚIE SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.