ERETAIL ROMANIA S.R.L.
ERETAIL ROMANIA S.R.L.: firmă în funcțiune din Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș, CUI 32598078. Cifră de afaceri 2025: 3.211.336 lei, 2 salariați. Date ONR
Registru
- CUI
- 32598078
- Denumire
- ERETAIL ROMANIA S.R.L.
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|35|3112|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 18.12.2013
- Sediu
- Azurului, nr. 20, Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, Timiș
- Activități autorizate (CAEN)
- 4634 Comerț cu ridicata al băuturilor · rev. 3
- 4639 Comerț cu ridicata nespecializat de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4645 Comerț cu ridicata al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 4690 Comerț cu ridicata nespecializat · rev. 3
- 4711 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse alimentare, băuturi și tutun · rev. 3
- 4712 Comerț cu amănuntul nespecializat, cu vânzare predominantă de produse nealimentare · rev. 3
Arată toate (9)
- 4727 Comerț cu amănuntul al altor produse alimentare · rev. 3
- 4775 Comerț cu amănuntul al produselor cosmetice și de parfumerie · rev. 3
- 5210 Depozitări · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.211.336 lei (+18% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 52,8 mii lei · 2025 3,2 mil. lei · maxim 2025 3,2 mil. lei · minim 2020 −32,5 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 −35,6 mii lei · 2025 13,1 mii lei · maxim 2022 47,7 mii lei · minim 2020 −58 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 1 · 2025 2 · maxim 2025 2 · minim 2015 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.211.336 lei | 2.724.418 lei | 2.210.015 lei | 1.200.490 lei | 766.445 lei | -32.452 lei | — | 93.540 lei | 150.843 lei | 90.067 lei | 52.769 lei |
| Venituri totale | 3.552.950 lei | 2.804.580 lei | 2.274.379 lei | 1.214.774 lei | 767.765 lei | -32.003 lei | 522 lei | 127.389 lei | 154.499 lei | 92.717 lei | 55.739 lei |
| Cheltuieli totale | 3.531.648 lei | 2.768.016 lei | 2.215.742 lei | 1.159.189 lei | 732.176 lei | 26.046 lei | 8.630 lei | 97.573 lei | 138.689 lei | 77.285 lei | 89.626 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 13.058 lei | 29.438 lei | 38.707 lei | 47.722 lei | 24.035 lei | 0 lei | 0 lei | 28.546 lei | 14.286 lei | 13.578 lei | 0 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 58.049 lei | 8.108 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 35.559 lei |
| Rezultat net | 13.058 lei | 29.438 lei | 38.707 lei | 47.722 lei | 24.035 lei | -58.049 lei | -8.108 lei | 28.546 lei | 14.286 lei | 13.578 lei | -35.559 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 1.822.961 lei | 1.248.264 lei | 1.149.450 lei | 777.782 lei | 442.719 lei | 227.810 lei | 74.842 lei | 117.646 lei | 91.383 lei | 21.256 lei | 1.410 lei |
| Datorii | 1.437.347 lei | 994.177 lei | 924.801 lei | 591.839 lei | 504.298 lei | 313.424 lei | 102.407 lei | 137.103 lei | 139.386 lei | 83.545 lei | 77.277 lei |
| Capitaluri proprii | 267.145 lei | 254.087 lei | 224.649 lei | 185.943 lei | -61.579 lei | -85.614 lei | -27.565 lei | -19.457 lei | -48.003 lei | -62.289 lei | -75.867 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 2 | 1 | 1 | 1 | 1 | — | — | 1 | 1 | 1 | 1 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este ERETAIL ROMANIA S.R.L. activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, ERETAIL ROMANIA S.R.L. figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul ERETAIL ROMANIA S.R.L.?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Sânandrei, Comuna Sânandrei, județul Timiș (Azurului, nr. 20); numărul de înmatriculare e J|35|3112|2013, din 18.12.2013.
Ce cifră de afaceri a avut ERETAIL ROMANIA S.R.L. în 2025?
3.211.336 lei, cu 18% peste 2024 (2.724.418 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 13.058 lei.
Câți salariați are ERETAIL ROMANIA S.R.L.?
2 salariați în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre ERETAIL ROMANIA S.R.L.?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.