CONI BROTHERS SRL
CONI BROTHERS SRL: firmă în funcțiune din Municipiul Baia Mare, Maramureș, CUI 32579092. Cifră de afaceri 2025: 49.014 lei, 1 salariați. Date ONRC, MF, ANAF.
Registru
- CUI
- 32579092
- Denumire
- CONI BROTHERS SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|24|1055|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 12.12.2013
- Sediu
- Victor Babeș, bl. 21, sc. A, ap. 35, Municipiul Baia Mare, Maramureș
- Activități autorizate (CAEN)
- 1623 Fabricarea altor elemente de dulgherie și tâmplărie, pentru construcții · rev. 2
- 4120 Lucrări de construcții a clădirilor rezidențiale și nerezidențiale · rev. 2
- 4321 Lucrări de instalații electrice · rev. 2
- 4322 Lucrări de instalații sanitare, de încălzire și de aer condiționat · rev. 2
- 4329 Alte lucrări de instalații pentru construcții · rev. 2
- 4331 Lucrări de ipsoserie · rev. 2
Arată toate (18)
- 4332 Lucrări de tâmplărie și dulgherie · rev. 2
- 4333 Lucrări de pardosire și placare a pereților · rev. 2
- 4334 Lucrări de vopsitorie, zugrăveli și montări de geamuri · rev. 2
- 4339 Alte lucrări de finisare · rev. 2
- 4391 Lucrări de învelitori, șarpante și terase la construcții · rev. 2
- 4399 Alte lucrări speciale de construcții n.c.a. · rev. 2
- 4669 Comerț cu ridicata al altor mașini și echipamente · rev. 2
- 4673 Comerț cu ridicata al materialului lemnos și al materialelor de construcții și echipamentelor sanitare · rev. 2
- 4674 Comerț cu ridicata al echipamentelor și furniturilor de fierărie pentru instalații sanitare și de încălzire · rev. 2
- 7022 Activități de consultanță pentru afaceri și management · rev. 2
- 7112 Activități de inginerie și consultanță tehnică legate de acestea · rev. 2
- 8559 Alte forme de învățământ n.c.a. · rev. 2
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- da
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 49.014 lei (-44% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 204,2 mii lei · 2025 49 mii lei · maxim 2018 1,7 mil. lei · minim 2025 49 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 65 mii lei · 2025 1,4 mii lei · maxim 2018 1,4 mil. lei · minim 2020 −358,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 6 · 2025 1 · maxim 2016 9 · minim 2024 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 49.014 lei | 88.165 lei | 384.796 lei | 408.289 lei | 371.294 lei | 376.751 lei | 529.067 lei | 1.696.799 lei | 849.223 lei | 423.842 lei | 204.214 lei |
| Venituri totale | 13.342 lei | 88.165 lei | 279.010 lei | 419.683 lei | 594.237 lei | 416.939 lei | 557.847 lei | 1.704.177 lei | 858.288 lei | 424.601 lei | 204.214 lei |
| Cheltuieli totale | 11.613 lei | 152.772 lei | 270.547 lei | 414.107 lei | 549.277 lei | 771.655 lei | 549.388 lei | 333.632 lei | 577.135 lei | 355.531 lei | 133.139 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 1.388 lei | 0 lei | 5.030 lei | 1.518 lei | 41.110 lei | 0 lei | 3.070 lei | 1.353.572 lei | 272.624 lei | 65.827 lei | 64.950 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 64.608 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 358.403 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 1.388 lei | -64.608 lei | 5.030 lei | 1.518 lei | 41.110 lei | -358.403 lei | 3.070 lei | 1.353.572 lei | 272.624 lei | 65.827 lei | 64.950 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 261.584 lei | 335.730 lei | 438.370 lei | 446.476 lei | 742.957 lei | 694.788 lei | 947.417 lei | 1.948.755 lei | 431.301 lei | 147.590 lei | 155.609 lei |
| Datorii | 155.980 lei | 205.722 lei | 322.746 lei | 335.881 lei | 299.591 lei | 292.532 lei | 130.969 lei | 281.344 lei | 117.462 lei | 42.160 lei | 25.006 lei |
| Capitaluri proprii | 52.404 lei | 51.016 lei | 115.624 lei | 110.595 lei | 443.366 lei | 402.256 lei | 816.448 lei | 1.667.411 lei | 313.839 lei | 105.430 lei | 130.603 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 2 | 5 | 6 | 9 | 6 | 4 | 5 | 9 | 6 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este CONI BROTHERS SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, CONI BROTHERS SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul CONI BROTHERS SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Municipiul Baia Mare, județul Maramureș (Victor Babeș, bl. 21, sc. A, ap. 35); numărul de înmatriculare e J|24|1055|2013, din 12.12.2013.
Ce cifră de afaceri a avut CONI BROTHERS SRL în 2025?
49.014 lei, cu 44% sub 2024 (88.165 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 1.388 lei.
Câți salariați are CONI BROTHERS SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre CONI BROTHERS SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.