DEMO-CONSTRUCT COLIBAȘI SRL
DEMO-CONSTRUCT COLIBAȘI SRL: firmă în funcțiune din Sat Câmpurelu, Comuna Colibași, Giurgiu, CUI 32534074. Cifră de afaceri 2025: 3.025 lei, 1 salariați. Date O
Registru
- CUI
- 32534074
- Denumire
- DEMO-CONSTRUCT COLIBAȘI SRL
- Formă juridică
- societate cu răspundere limitată
- Număr de înmatriculare
- J|52|664|2013
- Stare în registru
- în funcțiune
- Data înmatriculării
- 29.11.2013
- Sediu
- PRINCIPALĂ, nr. 182 A, Sat Câmpurelu, Comuna Colibași, Giurgiu
- Activități autorizate (CAEN)
- 4313 Lucrări de foraj și sondaj pentru construcții · rev. 3
Fiscal
- Plătitor de TVA
- da
- TVA la încasare
- nu
- Inactiv fiscal
- nu
- Verificat la ANAF
- 27.10.2026
- Stare la Ministerul Finanțelor
- INREGISTRAT
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri
Financiar · 2015–2025 · 11 bilanțuri · ultimul bilanț depus: 2025, față de 2024.
În 2025, cifra de afaceri netă a fost 3.025 lei (-99% față de 2024).
Cifră de afaceri netă (lei): 2015 306,9 mii lei · 2025 3 mii lei · maxim 2017 360,6 mii lei · minim 2025 3 mii lei.
Rezultat net (lei): 2015 36,9 mii lei · 2025 342,6 mii lei · maxim 2025 342,6 mii lei · minim 2022 2,4 mii lei.
Număr mediu de salariați (persoane): 2015 3 · 2025 1 · maxim 2018 4 · minim 2021 1.
| Indicator | 2025 | 2024 | 2023 | 2022 | 2021 | 2020 | 2019 | 2018 | 2017 | 2016 | 2015 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Activitate | |||||||||||
| Cifră de afaceri netă | 3.025 lei | 235.000 lei | 68.850 lei | 145.650 lei | 232.120 lei | 239.930 lei | 343.650 lei | 301.000 lei | 360.624 lei | 284.080 lei | 306.925 lei |
| Venituri totale | 453.075 lei | 235.002 lei | 68.850 lei | 145.668 lei | 232.221 lei | 356.141 lei | 491.659 lei | 437.894 lei | 508.623 lei | 432.072 lei | 454.900 lei |
| Cheltuieli totale | 46.717 lei | 151.723 lei | 57.948 lei | 141.832 lei | 151.475 lei | 337.666 lei | 374.646 lei | 407.517 lei | 345.535 lei | 339.055 lei | 410.996 lei |
| Rezultat | |||||||||||
| Profit net | 342.641 lei | 71.553 lei | 10.275 lei | 2.408 lei | 78.470 lei | 16.214 lei | 113.576 lei | 27.367 lei | 159.482 lei | 90.176 lei | 36.879 lei |
| Pierdere netă | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei | 0 lei |
| Rezultat net | 342.641 lei | 71.553 lei | 10.275 lei | 2.408 lei | 78.470 lei | 16.214 lei | 113.576 lei | 27.367 lei | 159.482 lei | 90.176 lei | 36.879 lei |
| Bilanț | |||||||||||
| Active totale | 627.685 lei | 141.047 lei | 80.133 lei | 515.993 lei | 722.242 lei | 1.005.013 lei | 1.036.142 lei | 937.863 lei | 1.045.683 lei | 1.108.000 lei | 1.359.794 lei |
| Datorii | 284.804 lei | 56.571 lei | 67.210 lei | 513.345 lei | 241.581 lei | 602.822 lei | 533.999 lei | 401.322 lei | 399.634 lei | 473.458 lei | 667.455 lei |
| Capitaluri proprii | 342.881 lei | 84.476 lei | 12.923 lei | 2.648 lei | 480.661 lei | 402.191 lei | 385.977 lei | 272.401 lei | 245.034 lei | 85.553 lei | -4.623 lei |
| Oameni | |||||||||||
| Număr mediu de salariați | 1 | 1 | 1 | 1 | 1 | 2 | 3 | 4 | 3 | 3 | 3 |
„fără bilanț” = nicio situație depusă pentru anul respectiv; „—” = nedeclarat sau nedefinit pentru tipul de raportare. Date istorice din situațiile financiare depuse. Sursa: Ministerul Finanțelor, data.gov.ro.
Dosare
Nu apare în dosarele publice indexate pe DosarJust.
Întrebări frecvente
Este DEMO-CONSTRUCT COLIBAȘI SRL activă?
În registrul ONRC din 19.10.2026, DEMO-CONSTRUCT COLIBAȘI SRL figurează în funcțiune. La ANAF, pe 27.10.2026, era plătitoare de TVA.
Unde are sediul DEMO-CONSTRUCT COLIBAȘI SRL?
Sediul înregistrat la ONRC e în Sat Câmpurelu, Comuna Colibași, județul Giurgiu (PRINCIPALĂ, nr. 182 A); numărul de înmatriculare e J|52|664|2013, din 29.11.2013.
Ce cifră de afaceri a avut DEMO-CONSTRUCT COLIBAȘI SRL în 2025?
3.025 lei, cu 99% sub 2024 (235.000 lei), conform situației financiare depuse la Ministerul Finanțelor. Rezultatul net a fost un profit de 342.641 lei.
Câți salariați are DEMO-CONSTRUCT COLIBAȘI SRL?
1 salariat în medie în 2025 (1 în 2024), după situația financiară depusă.
De unde vin datele despre DEMO-CONSTRUCT COLIBAȘI SRL?
Din registrele publice: ONRC (19.10.2026), Ministerul Finanțelor (date fiscale) (01.06.2026), ANAF (27.10.2026), Ministerul Finanțelor (situații financiare) (31.12.2025). Sunt date publice; nu constituie consultanță juridică sau financiară.
Date publice din registre oficiale (ONRC, Ministerul Finanțelor, ANAF). Nu constituie consultanță juridică sau financiară.